Receta Gatimi

Windows 10 do tė lansohet nė fund tė Korrikut, sipas AMD


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Smile Windows 10 do tė lansohet nė fund tė Korrikut, sipas AMD  Presidentja dhe CEO e AMD, Lisa Su, sot, aksidentalisht ka zbuluar daten e lansimit te Sistemit te radhes Operativ te Microsoft, Windows 10. Duke iu pergjigjur pyetjes qe kishte te beje me zhvillimin e se ardhmes se produkteve te AMD, Su eshte shprehur: " Me lansimin e Windows 10 ne fund te Korrikut, jemi duke shikuar qe t'i organizojme gjerat per te qene gati me produkte dhe oferta reja per kthimin ne shkolle."

  Microsoft gjithashtu kishte lajmeruar se Windows 10 do te vije kete vere ne 190 vende te botes dhe 111 gjuhe te ndryshme, por komapnia nuk pati publikuar nje date te sakte te lansimit.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 20-04-2015 mė 01:12 PM. Arsyeja: titulli

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Ku mund ta gjejme linkun per shkarkim

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Ku mund ta gjejme linkun per shkarkim
  http://lmgtfy.com/?q=windows+10+download

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Ku mund ta gjejme linkun per shkarkim
  provo keto

  http://www.microsoft.com/en-us/softw...load/techbench

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mė nė fund Internet Explorer 10 pėr Windows 7 ėshtė i gatshėm pėr shkarkim
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 07:58 AM
 2. Sipas jush !!
  Nga Elson8655 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-02-2011, 08:32 AM
 3. Horoskopi sipas karakterit
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-01-2010, 02:22 PM
 4. Dashuri sipas shqiptarėve
  Nga Kliton nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 02:54 PM
 5. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-06-2008, 05:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė