Koncepti i ri i BWM CSL Hommage 3.0 (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink Koncepti i ri i BWM CSL Hommage 3.0 (foto)

  Receta Gatimi

  BWM ka prezantuar nje koncept te ri te makines CSL Hommage 3.0, i cili eshte nje perzierje e modelit i8 dhe coupé-se klasike te vitit 1970. Per sa i perket daljes ne treg dhe ēmimit, Kompania nuk ka dhene ndonje detaj.
 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto ēiftesh - Dashuria ne Foto!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-04-2015, 09:04 PM
 2. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 3. Rihanna, foto seksi pėr Armanin (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 11:33 AM
 4. Koncepti Nokia Kinect
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 11:50 AM
 5. Zbulohet koncepti i ri i modelit Smart
  Nga MAJDI nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-05-2010, 06:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė