Receta Gatimi

Mekanik


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Lleshixhaf
  Anėtarėsimi
  Jun 2015
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Mekanik

  Kėrkoj punė si mekanik pėr kompjutera & tel.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  ke provuar te besh aplikime online? Ajo eshte menyra me e lehte dhe efikase per te gjetur pune!

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e Lleshixhaf
  Anėtarėsimi
  Jun 2015
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pėrshėndetje ku bėhen kėrkesa mundesh tė mė sjellėsh njė link.

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  po varet se ku kerkon.. Ne internet psh ke disa portale qe ofrojne pune me profesione te ndryshme! Ti mund te shikosh edhe ne faqen web te x firmes, t'iu dergosh me e-mail nje CV.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Duhet te japėsh me shume informacione! Sa vjeē jeni! Keni eksperience! Ne cilin qytet jetoni,,,

  fjala mekanik nuk pėrdoret per kompjutera! Me e pėrshtatshme eshte "teknik"!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi