Space Killer


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Gjeraldina
  Anėtarėsimi
  Aug 2015
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Ide Space Killer

  Receta Gatimi

  Loja me e re per platformen android !

  Space-Killer eshte loja me e re per platformen android , e cila konsiston ne udhetimin ne hapsire
  dhe luftimin me anijet aliene .

  Instalo tani : https://play.google.com/store/apps/d...geraldina.titi

  Vizito faqen tone per me shume lojera : www.geraldinallc.com

  Gjithashtu na gjeni dhe ne Facebook : https://www.facebook.com/pages/Geral...message_bubble

  Faleminderit
  Check it out !

  The new android game

  Space-Killer is the newest android game with space killing the alien ships.

  Best Game you ever played

  Install by clicking the link below : https://play.google.com/store/apps/d...geraldina.titi

  Visit our page : www.geraldinallc.com

  Find us on Facebook : https://www.facebook.com/pages/Geral...message_bubble

  Thank you .

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  reklama?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Demo e Dead Space 2, afėr paraqitjes
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 12:08 PM