Ky eshte Bugatti Vision Gran Turismo (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Ky eshte Bugatti Vision Gran Turismo (foto)

  Receta Gatimi

  Bugatti ka prezantuar makinen e re Vision Gran Turismo e cila arrine shpejtesine deri ne 300km/h me 1400 kuaj fuqi dhe ka cmimin e 2 milion dollaresh! Makina do te prezantohet me 14 Shtator ne Frankfurt te Gjermanise.


  Foto
 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nje nder makinat me te sofistikuara dhe sexy

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Bugatti 16C Galibier ėshtė “vetėm koncept”
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2009, 09:29 PM
 2. Fotografitė e para: BMW Vision EfficientDynamics
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 10:07 PM
 3. Emisjoni i televiozjonit Vision Plus LOGOS - Brain Drain
  Nga ReniX nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-05-2007, 01:43 AM

Etiketat pėr kėtė Temė