Propozim pėr fejesė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Albi19
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Propozim pėr fejesė

  Receta Gatimi

  Pėrshėndetje,

  E kam cekur edhe tek prezantimi qe do e hapi nje teme ku do te kerkoj nje sugjerim nga juve

  Keshtu une jam n'lidhje me nja vajz qe disa vite dhe m'duket qe ka ardhur koha qe te beje nje ndryshim ne jeten time ( behet fjale per fejes :$ ) dhe kete ndryshim kam deshire qe ta beje pak me interesante per personin qe deshiroj ta kaloj jeten me te, po ashtu edhe per veten, me pelqejne keto gjera.

  Une kam nje ide ne koken time qe te beje nje propozim ne Fakultet ku eshte duke i ndjekur studimet e dashura ime, pra ideja eshte qe te hy ne salle me profesorin pastaj te behem kinse une do te ligjeroj nje ligjerat dhe brenda asaj ligjerate te jete nje pjese ku do ti prezantoj qe po kerkoj te fejehet me mua ( prezantimi te behet me projektor pra mbrenda sllajdeve aty te jete diqka ku do ta shprehi kete ).

  Si mendoni per kete, do te dali bukur? Ose nese veq keni ndonje ide me te mire ose ndonje sygjerim se si te jete prezantimi tek sllajdet ateher mos nguroni te me tregoni.

  ps: ky propozim me pelqej teper mirpo nuk jam piktor fare une haha

  Kodi:
  https://www.facebook.com/FytyraPublike/videos/774473072680013/?__mref=message_bubble
  Falemnderit per kohen qe shpenzuat ta lexoni kete shkrim timin.

  Ju uroj nje dite te mbare juve.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hajdee.. Paska akoma meshkuj si ti? Une nga frika nuk po martohem! Hahaha (shaka), po 1 shok vdiq pas marteses

  Po me pelqen ideja dhe per mendimin tim nuk do beja dicka tjeter.. Meqe ajo vajza qenka ne universitet, pershtatet kjo qe ke shkruajtur ti. Por sidoqofte, prit edhe ndo1 sygjerim te ndo1 anetari tjeter ne forum se nuk i dihet!

  Suksese!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Oooo sa bukur.............mendoj se dhe kjo ide qe ke ka per te qen shum emocjonuese.
  Cfar tipi ka vajza ? sepse ka dhe njerez qe ne publik nuk i shijojn kto gjera. nese esht tip spontan kam pershtypjen se do ish gje e bukur .
  Beje te duket sa me origjinale ,,,, mos u perpiq te thuash gjerat me te bukura .....thuaj cf te vin ne mendje , cfar te del nga zemra.
  Psh parmbrem tek kenga magjike nje cun i beri propozim surpriz te dashures para mijra njerezve....por u duk shum fallco,,,,,,,,fjal te dala jo shum natyrshem. Ndaj ndonjeher me shum rendesi ka cfar te del nga shpirti, se sa kto surprizat e medhaja .
  Gjithsesi ju uroj fat,,,,dhe na shkruaj serisht pas propozimit

 4. #4
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  sic tha edhe antarja me lart varet se cfare tipi ka
  por ne pergjithesi mendimi eshte shume i bukur

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Fejesa mos or djal se je i ri . Bej shaka , bashkohem me mendimin e labes , por perpiqu qe te jet vertet surprize

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  sic tha edhe antarja me lart varet se cfare tipi ka
  por ne pergjithesi mendimi eshte shume i bukur
  avash cik ti , se antarja me lart ka emer,,,,euu

 7. #7
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  avash cik ti , se antarja me lart ka emer,,,,euu
  hahahah pa dashje

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e Albi19
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  hajdee.. Paska akoma meshkuj si ti? Une nga frika nuk po martohem! Hahaha (shaka), po 1 shok vdiq pas marteses

  Po me pelqen ideja dhe per mendimin tim nuk do beja dicka tjeter.. Meqe ajo vajza qenka ne universitet, pershtatet kjo qe ke shkruajtur ti. Por sidoqofte, prit edhe ndo1 sygjerim te ndo1 anetari tjeter ne forum se nuk i dihet!

  Suksese!
  Hahah jo ore nuk eshte rrezik shume
  Falemnderit per pergjigjen.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Oooo sa bukur.............mendoj se dhe kjo ide qe ke ka per te qen shum emocjonuese.
  Cfar tipi ka vajza ? sepse ka dhe njerez qe ne publik nuk i shijojn kto gjera. nese esht tip spontan kam pershtypjen se do ish gje e bukur .
  Beje te duket sa me origjinale ,,,, mos u perpiq te thuash gjerat me te bukura .....thuaj cf te vin ne mendje , cfar te del nga zemra.
  Psh parmbrem tek kenga magjike nje cun i beri propozim surpriz te dashures para mijra njerezve....por u duk shum fallco,,,,,,,,fjal te dala jo shum natyrshem. Ndaj ndonjeher me shum rendesi ka cfar te del nga shpirti, se sa kto surprizat e medhaja .
  Gjithsesi ju uroj fat,,,,dhe na shkruaj serisht pas propozimit
  Eshte tip qe i ka qef befasit teper, dhe e di qe do ti pelqej sepse i kam bere shume befasi kuptohet jo si kjo ahah mirpo i pelqejn shumee..
  Por a keni ide se qfar te futi tek prezantimi ku une njeher do te dal si prezantues para studenteve pastaj gjate prezantimit me qene nje pjes ku do ti propozoj, ketu a keni ide se si tja beje?

  Patjeter qe do t'iu tregoj se si ka shkuar propozimi


  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Fejesa mos or djal se je i ri . Bej shaka , bashkohem me mendimin e labes , por perpiqu qe te jet vertet surprize
  ahahah jo ore vitet po ecin edhe duhet, falemnderit per kohen

  Me vjen mire qe gjetet kohe qe tu pergjigjeni ne kerkesen time, ju falenderoj t'gjithve.

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hmmmmm, duhet menduar me detaje . Si fillim varet cfar lende eshte ,,,,ne baz te saj do besh dhe projektin....
  dhe tek tema e projektit te gjesh dicka qe te te coj tek motivi.....jo thj te dal shabllon tek propozimi
  mos harro tja thuash presorit ,,,hahaha..vetem atij askujt tj
  po sikur te te jap nje ide tjeter
  ta organizosh me presorin,,,gjasme sikur ai te jet duke shpjeguar dicka ne monitor,,,,dhe gjasmeee papritur teksa ai shpjegon te filloi vidjoja jote,,,dhe presori te bej pak si i habitur,,,,qe dmth cfar dreqin po ndodh......
  ti nderkoh sje ne klas,,,,,,,dhe kur vjen momenti i duhur i videos......te hysh ne klas me nje tuf lule , e ti thuash shpirt, pranon , nejse kto i di vet ti hahahaha......si te duket ?
  duhen menduar dhe detajet nrm, se ato bejn diferencen,,,por si ide uroj te te pelqej.....

 10. #10
  i/e rregjistruar Maska e Albi19
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hmmmmm, duhet menduar me detaje . Si fillim varet cfar lende eshte ,,,,ne baz te saj do besh dhe projektin....
  dhe tek tema e projektit te gjesh dicka qe te te coj tek motivi.....jo thj te dal shabllon tek propozimi
  mos harro tja thuash presorit ,,,hahaha..vetem atij askujt tj
  po sikur te te jap nje ide tjeter
  ta organizosh me presorin,,,gjasme sikur ai te jet duke shpjeguar dicka ne monitor,,,,dhe gjasmeee papritur teksa ai shpjegon te filloi vidjoja jote,,,dhe presori te bej pak si i habitur,,,,qe dmth cfar dreqin po ndodh......
  ti nderkoh sje ne klas,,,,,,,dhe kur vjen momenti i duhur i videos......te hysh ne klas me nje tuf lule , e ti thuash shpirt, pranon , nejse kto i di vet ti hahahaha......si te duket ?
  duhen menduar dhe detajet nrm, se ato bejn diferencen,,,por si ide uroj te te pelqej.....
  Perfekteee, super super falemnderit shume sis
  Tash po besoj u kompletua ideja, m'ka mbet vetem reailizimi i saj ahah.

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Albi19 Lexo postimin
  Perfekteee, super super falemnderit shume sis
  Tash po besoj u kompletua ideja, m'ka mbet vetem reailizimi i saj ahah.
  hahaha , ok me vjen mir qe te ndihmuam ,,,,,,do jemi ne pritje

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  pse nuk maskohesh si babgjyshi i viti te ri ti e boss edhe te shkosh te universiteti i te dashures tende te marish nje megafon te japish nje alearme per bomeb edhe sa te dalin te gjith jasht te therrasish me ze te larte ligjeraten tende per te dahsuren edhe vetem ne fund te permendish emrin edhe mbiemrin e saj qe te kuptojen per ke behet fja;le

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erinaaa
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  25
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  pse nuk maskohesh si babgjyshi i viti te ri ti e boss edhe te shkosh te universiteti i te dashures tende te marish nje megafon te japish nje alearme per bomeb edhe sa te dalin te gjith jasht te therrasish me ze te larte ligjeraten tende per te dahsuren edhe vetem ne fund te permendish emrin edhe mbiemrin e saj qe te kuptojen per ke behet fja;le
  hahahab sa e fort kjo . do thrrasin policin se mos ka hy isis me ndonje eksplozim do mendojn hahahah

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  pse nuk maskohesh si babgjyshi i viti te ri ti e boss edhe te shkosh te universiteti i te dashures tende te marish nje megafon te japish nje alearme per bomeb edhe sa te dalin te gjith jasht te therrasish me ze te larte ligjeraten tende per te dahsuren edhe vetem ne fund te permendish emrin edhe mbiemrin e saj qe te kuptojen per ke behet fja;le
  joo ne asnje menyr sduhet ber nje shaka e till . Do te pelqente ty qe dikush te bente kte shaka ,e ti te dilje i pataksur nga shkolla.
  Aty mund te jet dikush qe esht i moshuar dhe me semundje zemre ,,,,apo njerez qe nga paniku demtohen emocjonalisht dhe psikologjikisht .
  ne kto koh qe jan ende te ngrohta kto muhabetet e shperthimeve,,,nuk duhen kaluar neper mendje.

 15. #15
  i/e rregjistruar Maska e Albi19
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  pse nuk maskohesh si babgjyshi i viti te ri ti e boss edhe te shkosh te universiteti i te dashures tende te marish nje megafon te japish nje alearme per bomeb edhe sa te dalin te gjith jasht te therrasish me ze te larte ligjeraten tende per te dahsuren edhe vetem ne fund te permendish emrin edhe mbiemrin e saj qe te kuptojen per ke behet fja;le
  Hmm mfal nuk po du te kundershtoj kete iden tuaj mirpo nuk di nuk m'pelqen kjo, me shume e gjej veten tek ideja e pare qe u fol per te edhe nga anetaret e tjere..

  Keshtu qe une kam vendos per ate ide dhe dasht Zoti te mundem me realizu ne menyren me te mire te mundshme
  Nuk kam vendos ende per daten por po besoj qe do te jete pas Vitit 2015, ne fillim te vitit 2016.

  Keshtu qe ju falenderoj per kohen qe keni gjetur qe te shprehni iden tuaj.

 16. #16
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hala si ki propozu a? Une kishe je martu o burr..

 17. #17
  i/e rregjistruar Maska e Albi19
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  hala si ki propozu a? Une kishe je martu o burr..
  ahhaahah jo ore kadal se nuk jam duke bler vetur une haah

  jo jo nuk eshte nuk jam i vendosur apo diqka e till, sepse kete gje ka kohe qe e kam menduar por arsyeja eshte nje date ne fillim te vitit qe me lidh me shume gjera eh kam qef me qene ajo date kur ti beje kete propozim

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. West, propozim nė stadiumin e marrė me qira
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-10-2013, 12:32 PM
 2. Propozim pėr martesė pėrmes Google Glass (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-06-2013, 05:55 PM
 3. Nje propozim per Chat!
  Nga alfa1993 nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-12-2011, 06:25 PM
 4. Plan 6 vjeēar pėr propozim pėr martesė (VIDEO)
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 03:21 PM