Perjetime Paranormale


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  I Habitur Perjetime Paranormale

  Receta Gatimi

  Kjo bote eshte kaq misterioze,,,me plot ngjarje dhe dukuri te pa shpjegueshme. Duke qen se truri jon i limituar e ka nje kufi , shum gjera nuk i perceptojm dot,,,,ndaj shum histori qe degjojm lexojme , nuk i besojm po nuk i provuam vet
  Halloween i kaloi .....por gjithsesi dua ta hap kte teme per te ndar sebashku perjetime personale te cuditshme , te pa shpjegueshme,,,,,,,,ose thj te frikshme.ngjarje qe kemi perjetuar vet ose te njohurit tane.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e di 1 qe me ka ndodhur nje nate, por do ta tregoj diten se tani nata

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahahahahaha , sa qesha . dhe un kur po shkruaja temen nje sy e kisha nga dritarja
  ok me zi po pres ta lexoj perjetimin tend

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hahahahahaha , sa qesha . dhe un kur po shkruaja temen nje sy e kisha nga dritarja
  ok me zi po pres ta lexoj perjetimin tend
  Po pse nuk erdhe te dritarja se isha un po i godisja me gur po ti nuk dole

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Po pse nuk erdhe te dritarja se isha un po i godisja me gur po ti nuk dole
  me ka ndodh njeher qe sapo isha shtrir per te fjetur , degjoj nje trokitje ne dritaren e dhomes...cohem pak nga krevati ,,,,dhe i flas mamit ,,,po nuk kish njeri . ish nje e trokitur aq reale sa se ke iden prz, jam shtrir me vrap e kam mbuluar koken nga frika. nja dy vjet ka kjo
  me kan ndodh shpesh gjera te tilla ne shpi...
  Te cuditshme ,

 6. #6
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  kurse mua mbasi kalova nje nate te veshtire me temperature e me grip naten duke flejt zgjohem dhe shoh ne karrike nje vajze ne forme hije qe buzeqeshte mendova se isha ne enderr po mbasi i ferkova syte e pashe prap mbas 10 se pashe me kur u zgjova ja tregova babit po he re tha se e ke pas nga temperatura me tha

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  megjithse nate, qenka mami e vllai ktu afer, kshtu qe po e tregoj

  Ishte nate, ora kishte kaluar 00 dhe isha shtrire ne krevat, duke folur edhe ne telefon dhe ne momentin qe nderrova pozicion (u ktheva ne krahun tjeter), ndjeva qe dikush me preku 2 here mbi supe, qe i binte ana e djath e supeve! Ktheva koken, por nuk kish asgje, pervec murit.. Ia trregova edhe bashkebiseduesit kete gje por nuk me besonte! Une jam shume i bindur qe dikush me ka prekur, sepse e kam ndjere plotesisht menyren e prekjes, qe ishte sikur 2 gishta te nje dore! Kete nuk ia kam trreguar as mamit, haha

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  kurse mua mbasi kalova nje nate te veshtire me temperature e me grip naten duke flejt zgjohem dhe shoh ne karrike nje vajze ne forme hije qe buzeqeshte mendova se isha ne enderr po mbasi i ferkova syte e pashe prap mbas 10 se pashe me kur u zgjova ja tregova babit po he re tha se e ke pas nga temperatura me tha
  Kur kam qen e vogel , e qe semuresha me temperature , dhe un shikoja te tilla gjera,,,psh sikur me kishin varrosur ne nje asfalt , rrug makinash ,,,por isha gjall,,,,por ishin endrra , dhe kur zgjohesha nuk isha e friksuar

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  megjithse nate, qenka mami e vllai ktu afer, kshtu qe po e tregoj

  Ishte nate, ora kishte kaluar 00 dhe isha shtrire ne krevat, duke folur edhe ne telefon dhe ne momentin qe nderrova pozicion (u ktheva ne krahun tjeter), ndjeva qe dikush me preku 2 here mbi supe, qe i binte ana e djath e supeve! Ktheva koken, por nuk kish asgje, pervec murit.. Ia trregova edhe bashkebiseduesit kete gje por nuk me besonte! Une jam shume i bindur qe dikush me ka prekur, sepse e kam ndjere plotesisht menyren e prekjes, qe ishte sikur 2 gishta te nje dore! Kete nuk ia kam trreguar as mamit, haha
  oh iceman ,,,,,,dicka te till kam perjetuar edhe un para nje muaji
  un jam njeri qe kur jam ne gjum ,,dhe ne gjum te thell ndjej shum...edhe nje levizje fare te vogel ...zgjohem direkt .
  Ate nate , skisha as 10 min qe isha shtrir ,,,dhoma komplet erresir , dhe ndjej nje dor qe me prek ...... hap syt , sic me ndodh ndonjeher qe me zgjon motra.....dhe prisja ta shihja aty motren ,pasi ndjeva prekjen ne sup . Hapa syt dhe ne ceshtje sekondash , e jo me shum,,,mu be sikur pash perball afer karriges nje mashkull me xhinse dhe bluz te kuqe . O zot sa kam bertit o zot.
  ish imazh shum i qart , dhe pse zgjati pak sekonda.............ate nat skam ven me sy ne gjum...dhe nuk ja ndaja syt karriges......ish vrt e frikshme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto Mister, Fenomene Paranormale, Fantazma dhe UFO
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 15-05-2012, 10:06 PM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-08-2010, 11:59 AM