Receta Gatimi

Trendi i ri, mjekra shumėngjyrėshe [foto]


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Talking Trendi i ri, mjekra shumėngjyrėshe [foto]

  Mjekra ėshtė bėrė njė nga elementėt mė tė rėndėsishėm te meshkujt nė kėto vitet e fundit.

  MTV News ka publikuar disa foto, nė tė cilat shihet trendi i fundit qė do tė pėrdoret pėr festat e fundvitit, transmeton Koha.net.

  Ngjyra ėshtė ajo qė i karakterizon trendin e ri tė mjekrės, si dhe pamja shkėlqyese e saj. Fotografitė e kėtij trendi tė ri postohen nė instagram me hashtagun #GlitterBeard.  Pėrveē meshkujve kėtė trend kanė filluar ta pėrdorin edhe femrat, tė cilat e ngjyrosin fytyrėn e tyre, duke krijuar mjekėr shumėngjyrėshe.  Sa nga meshkujt e forumit e kane provuar kete gje? Postoni ndonje foto

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  ajo femra me mjekerr me ngjajti si chonchita hahahaha. ide e lezetshme thjesht per nje foto ne insta , kaq

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Mos e kan per daten 17 keta

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  sa per 1 foto ne ig, ia vlene..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto ēiftesh - Dashuria ne Foto!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-04-2015, 09:04 PM
 2. Foto Kuq e Zi!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 01-09-2012, 11:37 PM
 3. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 4. Rihanna, foto seksi pėr Armanin (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 11:33 AM
 5. Nė moda lule shumėngjyrėshe
  Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 01-05-2011, 05:27 PM

Etiketat pėr kėtė Temė