Yahoo mund tė shitet!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Yahoo mund tė shitet!

  Receta Gatimi  Yahoo do ta konsiderojė vėnien e biznesit tė saj kryesor nė shitje, dhe mundėsitė tashmė janė duke u diskutuar nė njė seri takimesh tė bordit qė do tė mbahen mė vonė gjatė javės, thuhet sipas Wall Street Journal.

  Opsionet nė tryezė thuhet se pėrfshijnė shitjen e biznesit tė internetit tė Yahoo, marrjen e aksioneve tė saj nė Alibaba, ose tė dyja.

  Ka pasur shqetėsime tė vazhdueshme nė lidhje me tė ardhmen e Yahoo, edhe pse bordi i ka dhėnė drejtoreshės sė kompanisė Marissa Mayer disa vite pėr ta transformuar kompaninė.

  Megjithatė, pasuria mė e madhe e Yahoo mbeten aksionet e saj nė Alibaba, kompani nė tė cilėn ajo mban 15 pėr qind. (Telegrafi)

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Do vem te gjithe ndonje lek ta blejme haha hapim dhe versionin Shqip

 3. #3
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Do vem te gjithe ndonje lek ta blejme haha hapim dhe versionin Shqip
  haahha i ka ra cmimi besoj nuk kushton shume

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Yahoo tė blejė Tumblr?
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-05-2013, 05:21 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2013, 08:07 PM
 3. Yahoo me pamje tė re
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 07:05 PM
 4. Yahoo nė shitje?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2010, 12:02 PM
 5. Lirenti.com ne Yahoo! Italia
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 12:07 AM

Etiketat pėr kėtė Temė