Pallati dhe Kasollja :D


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1

  Pallati dhe Kasollja :D

  Receta Gatimi


  Pallati dhe Kasollja

  - Kasollja i thotė Pallatit:" Ē'paske kėshtu miku im, qenke gjithė nerva sot...?

  -Pallati pėrgjigjet: " Si mos jem! Si mos jem! S'e sheh qė mė ka dalė njė ndėrtim pa leje nė trup?!...
 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14

  Re: Pallati dhe Kasollja :D


 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14

  Re: Pallati dhe Kasollja :D


 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14

  Re: Pallati dhe Kasollja :D


 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14

  Re: Pallati dhe Kasollja :D


 6. #6

  Re: Pallati dhe Kasollja :D

  Per keto foto ka teme tjeter

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pallati dhe Kasollja :D

  Ca ke mer Altin! Le te shprehet vajza!

  Anna, dil andej nga humori!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Pallati dhe Kasollja :D

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga anna\";p=\"25486
  kjo qenka e papare fare

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pallati dhe Kasollja :D

  Un jom aty!

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Pallati dhe Kasollja :D

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"25637
  Un jom aty!
  cdo atje ti re.........

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pallati dhe Kasollja :D

  Kerkoj te drejtat e mia mer!

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Pallati dhe Kasollja :D

  daku kerkon ato do sene qe nuk biejn ndermen se ato ma nolt i ka realizu apo jo daku

 13. #13

  Re: Pallati dhe Kasollja :D
  Kasollja i thote pallatit: - Me fal qe po sec vjen nje ere nga ty... Mos ke bere gje ne pantallona..?

  Pallati pergjigjet: - Mundet.. Ata qe me ndertuan harruan te kanalizojne ujrat e zeza.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Skoci, 3 shqiptare hidhen nga pallati, iu refuzua azili
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-03-2010, 11:02 AM
 2. 84-vjecari hidhet nga pallati duke gjetur vdekjen
  Nga ReniX nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 12:47 PM
 3. Digjet pallati 10-katėsh, nė panik banorėt e ish-Bllokut
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 08:47 PM