Deshirat per vitin 2016


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Bug Deshirat per vitin 2016

  Receta Gatimi

  Ja tek po e mbyllim avash avash dhe 2015-en .
  I jam shum mirnjohese zotit per shendetin e plote timin dhe te familjarve te mi.......sa her qe me merzit dicka kte mendoj ...flm o zot qe shtrihem e qet ne dark dhe cohem poashtu shum e qet . Kshu qofshin dhe vitet ne vazhdim .
  Edhe gjat ktij viti , ashtu sikurse dhe vjet ,,, ne nje kuti kam shkruajtur dit pas dite e muaj pas muaji castet e mia me te lumtura ,,,e qe me zi po pres ta hap ne 31 dhjetor , per te ber nje udhetim te shkurter pergjat ktij viti .

  Si ishte ky vit per ju dhe Cfar deshirash , synimesh , qellimesh keni per 2016-en ? 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  interesant ideja jote!

  Edhe une jam i lumtur qe arrita ta pres edhe kete vit te ri shendosh e mire me familjen! Me merzit fakti qe jo te gjithe te afermit paten "mundesine" ta bejne kete gje po.. Per 2016-en i uroj veti fat!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  interesant ideja jote!

  Edhe une jam i lumtur qe arrita ta pres edhe kete vit te ri shendosh e mire me familjen! Me merzit fakti qe jo te gjithe te afermit paten "mundesine" ta bejne kete gje po.. Per 2016-en i uroj veti fat!
  me vjen keq per kte humbje ice,,,,fat dhe shendet paci ti dhe te afermit e tu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Paketa Office Professional Plus 2016 @ MSDN
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 09-12-2015, 03:58 PM
 2. SHQIPĖRI Armeni - Euro 2016
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-03-2015, 01:10 AM
 3. 3 Deshirat per vitin 2015
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-01-2015, 03:12 PM
 4. Filmi Angry Birds do tė dalė nė Kinema nė vitin 2016
  Nga vaaldr1n nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-12-2012, 09:48 PM
 5. Deshirat tuaja per ket vit te ri?
  Nga cloclo nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 10-01-2008, 03:35 PM