Receta Gatimi

Video humoristike #3


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 168
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Wink Video humoristike #3

  Ne kinema..........


  Bazen me gjarprije

  Njeriu shpeton kaprollin

  Femijet problematik

  Kamera te fshehta

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 01-02-2010 mė 06:17 PM.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 4. #4
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  hahahhahah sa i cmendur ai ca i bente po ne fund e hengri hahahah

 6. #6
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  hahahhahah sa i cmendur ai ca i bente po ne fund e hengri hahahah
  hahahha interesant, po ai deshi njeher qe ti'a beje pluhur qe te mos e shohin ate e pastaj te ike me leht

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  nuk e kishte ber mir planin

 8. #8
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Te thash ai ashtu ka menduar qe t'ja u bej pluhur dhe te ik me lehte, sepse per drejt nuk mund te ikte heheheh e pe si u kthejke vetura si dreq i vogel ahhaha i ka trulluar policet

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  shum te bukuira te gjitha vidiot

  po ai erdi duhet ta kishte menduar njehere mir e mir planin pastaj ta bente po eshte shum shum veshtire ti ikesh policis andej jashte shtetit se per ti ber zbor i ben po ne fund fare te kapin hahahaaha

 10. #10
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  normal majdi eshte shume veshtir ti ikesh policeve e sidomos jasht qe percillesh nga lart nga helikopteri, por a e din qa eshte puna aty majdi, ai ka thene ne vete "sigurt me zene policia bile ti sjelli pak, e ti zajabati" hahahahah

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  po keshtu eshte ...o erdi shikoje pak vidion e 2te se shkrihesh me lot hahahah sa e bukur

 12. #12
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  aaaaaa shoket.............


 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  hahahahahah e fort dhe kjo erdi

 14. #14
  i/e rregjistruar Maska e The End
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  5
  Reputacioni
  0
  Secila me e mir se tjetra

 15. #15
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  hhahahaha sa i papar ky qe tani po filloj te stervis qenin tim keshtu

  bravo aurel vendos dhe ca te tjera

 17. #17
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  hahahah ai qen te koka lloskuc pas femrave lakuriq hahah

 18. #18
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  hahaha shume e fort kjo me qene hahahahah flm aurel

 19. #19
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15


  Football
 20. #20
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  njeriu i fort friksohet nga nje minė !!
  kamera e fsheht
  femijet interesant


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 9 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Sms romantike & humoristike
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 09:48 PM
 2. Reklama humoristike #3
  Nga Erdi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 11-05-2012, 01:34 PM
 3. SMS - Humoristike
  Nga Erinaa nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 20-05-2011, 01:49 PM
 4. Video humoristike te llojeve te ndryshme
  Nga Erdi nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 01-07-2009, 04:26 PM
 5. Video Humoristike #2
  Nga Erdi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-05-2009, 11:48 PM

Etiketat pėr kėtė Temė