Receta Gatimi

Mercedes Benz zgjedh Shqiperine per tr reklamuar makinen e re (video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23

  Thumbs up Mercedes Benz zgjedh Shqiperine per tr reklamuar makinen e re (video)


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Normale sa Mercedes Benz ndodhen ne shqiperi perse mos ta benin

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33
  Te pakten po reklamohemi dhe per mire

  se ne dy makina ne Shqiperi, 3 jane MB

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mercedes-Benz CLA250 2014 - Photo Gallery
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-03-2013, 09:22 PM
 2. Mercedes-Benz SLS AMG Black Series 2014 Photo Gallery
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-03-2013, 09:19 PM
 3. Modifikuar Mercedes-Benz C Klasė
  Nga lojrashqipcom nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2012, 10:12 PM
 4. Ngjiti tenxheren nė bark dhe tėrhoqi makinėn (Video)
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-08-2011, 11:15 PM
 5. Burri shpėton makinėn nga treni, rrezikon veten (video)
  Nga labja nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-06-2011, 05:25 PM

Etiketat pėr kėtė Temė