Receta Gatimi

Top kėrkimet e vitit nė Google


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Komente Top kėrkimet e vitit nė Google  Ēdo vit Google e publikon njė listė tė kėrkimeve mė tė shpeshta nga pėrdoruesit e saj nė Google Search nė tė gjithė botėn.


  Kjo listė ndonjėherė shfaq rezultate tė papritura pėr atė qė njerėzit nė mbarė botėn janė nė kėrkim, por normalisht ajo liston titujt e kėrkimetve mė tė shpeshta gjatė atij viti.

  Kėtė vit Google ka publikuar listėn e termeve mė tė kėrkuara tė 2015.

  Pėr tė marrė njė perspektivė tė dhėnave masive nė Google, pėrdoruesit duhet ta dijnė se nė Google bėhen mbi mbi 3.5 miliardė kėrkime tė pėrditshme – apo rreth 1.2 trilionė pėr ēdo vit.

  Dhe sipas kėtyre tė dhėnave, Google e publikon listėn e kėrkimeve mė tė shpeshta gjatė vitit.

  Lista ėshtė njė mėnyrė e mirė pėr tė matur se ēfarė ka ndodhur gjatė vitit dhe pėrfshin njė pėrzierje tė ngjarjeve tė reja, filmave, njerėzve tė famshėm, dhe aplikacioneve.

  Kėtu janė top 10 kėrkimet mė tė popullarizuara nė Google nė vitin e kaluar.

  1. Lamar Odom
  2. Jurassic World
  3. American Sniper
  4. Caitlyn Jenner
  5. Ronda Rousey
  6. Paris
  7. Agar.io
  8. Chris Kyle
  9. Fallout 4
  10. Straight Outta Compton

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  4. Caitlyn Jenner
  vetem kte kisha ber search un

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Asnjėren nga ato nuk i kam kerkuar!

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  besoj se pornot si kane mare parasysh

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  besoj se pornot si kane mare parasysh
  hahahaha


  Fallout 4

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-12-2015, 09:44 PM
 2. Google shton Filma, TV Shows dhe Revista ne Google Play
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-06-2012, 07:45 PM
 3. Google sjellė mė shumė detaje rreth Google TV
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-10-2010, 08:56 PM
 4. Google avancon Androidin me Voice Actions dhe Google to Chrome
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 11:49 AM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-05-2010, 10:37 PM

Etiketat pėr kėtė Temė