Ēfarė ju dallon nga tė tjerėt?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Komente Ēfarė ju dallon nga tė tjerėt?

  Receta Gatimi

  Pėrshendetje dhe gezuar festat

  Cili eshte ai ndryshim qe ju dallon nga te tjeret, kuptoj se @Majdi do thoje nr te karta e identiteteit por ju ftoj nje diskutim te kendshem!


 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pak e sikletshme te flasesh per veten..Mendoj se cdo njeri eshte unik , edhe pa u perpjekur fare qe te jet nje i till.
  skam asnje talent ,,apo aftesi te vecant....di te jem thjesht un .


  A po i ndjeni ndopak festat lirentsa. Uroj qe ngrohtesia dhe gezimi qe percjellin festat e fundvitit te ket perqafuar edhe familjet tuaja . Nje vit te mbare

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  @Reni pikerisht ke gjetur nje pjese , sipas llogaritjeve te mia duke mbledhur gjatesin + peshe x nr e kartes se identitetit / me moshen + Nr e kembes ( kjo eshte shume e rendesishme ) del nje nr qe me ben te vecant haahahaha

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  DNA vetem

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Sinqeriteti dhe modestia! ��

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 49
  Postimi i Fundit: 19-03-2015, 11:28 AM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 11:18 PM
 3. Qė tjerėt tė kenė mendim tė mirė pėr ty
  Nga landi i nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 12:54 PM
 4. AMD humbi tė tjerėt fituan
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-10-2010, 11:52 AM
 5. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-02-2007, 09:30 AM

Etiketat pėr kėtė Temė