Receta Gatimi

Shikoni momentin kur Enca u poshtėrua nga The Voice (Video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Talking Shikoni momentin kur Enca u poshtėrua nga The Voice (Video)

  ...Dhe tani ajo "shkelqen" si nje "kengetare" e "estrades" tone.. 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Ore po kjo Enca un e dija qe ishte lopa e ndonje fshatari, qenka kengetare... hahahahaha!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ore po kjo Enca un e dija qe ishte lopa e ndonje fshatari, qenka kengetare... hahahahaha!
  po ta shikosh mire, lopa ka me shume vlere se kjo!

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  jo un sdo e quaja poshterim....madje bravo qe nuk eshte dorzuar , dhe e ka vazhduar endrren e saj .
  mbase ska ate zerin perfekt,,,po per sa koh e ka enderr dhe qellimin e jetes se saj,,,dhe mbi te gjitha per derisa ka nja audjenc ( jo te vogel per hir te se vertetes ) qe e mbeshtet,,,,ku qendron problemi .
  Pavarsisht shnderrimit te saj fizik ( qe prap e quaj nje zgjedhje personale ) ....bravo per te dhe per kedo qe nuk heziton te ndjek endrren e vet !

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  ka shume kengetar qe neper kompeticione te tilla shkelqejne dhe pastaj ndalen aty, sepse me kenget e veta nuk kane sukses, ka dhe te tjere qe i ndodh e kunderta. ja qe Ences sone i ka ndodhur e kunderta, pavaresisht se pse dhe si mund ta kete arritur suksesin e sotshem qe ka, sidomos ne instagram, qe esht nje nga 'artistet' me te ndjekura...(edhe pse shumica me siguri nuk e ndjekin per kengetare....)

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Kete lopen e kam pas ne klas dhe nuk e njifja hahahaahah sa pordh qe ka tani , muuuuuuuuuu !

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  ka shume kengetar qe neper kompeticione te tilla shkelqejne dhe pastaj ndalen aty, sepse me kenget e veta nuk kane sukses, ka dhe te tjere qe i ndodh e kunderta. ja qe Ences sone i ka ndodhur e kunderta, pavaresisht se pse dhe si mund ta kete arritur suksesin e sotshem qe ka, sidomos ne instagram, qe esht nje nga 'artistet' me te ndjekura...(edhe pse shumica me siguri nuk e ndjekin per kengetare....)
  hahaha sa qesha me fjalin ne kllapa,,,,,so freaking true......

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Kete lopen e kam pas ne klas dhe nuk e njifja hahahaahah sa pordh qe ka tani , muuuuuuuuuu !
  majdii ,,, mos u be kaq djal i keq. cproblem ka qe eshte e shendosh .

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  majdii ,,, mos u be kaq djal i keq. cproblem ka qe eshte e shendosh .
  jo nuk ka asnje problem po mos te bej si sexy dhe te shesi pordh

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  nejse , nuk e njoh personalist. Po ne shqiptaret e kemi tipike qe cdo gje qe sna pelqen do e komentojm sa me keq te jet e mundur,,,sikur na ka ngren njeri buken .
  politikanet po e bejn kte gje cdo dit e su thot njeri gje , anyway

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  nejse , nuk e njoh personalist. Po ne shqiptaret e kemi tipike qe cdo gje qe sna pelqen do e komentojm sa me keq te jet e mundur,,,sikur na ka ngren njeri buken .
  politikanet po e bejn kte gje cdo dit e su thot njeri gje , anyway
  Ashtu si eshte ajo normale qe te ha buken .

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  ka shume kengetar qe neper kompeticione te tilla shkelqejne dhe pastaj ndalen aty, sepse me kenget e veta nuk kane sukses, ka dhe te tjere qe i ndodh e kunderta. ja qe Ences sone i ka ndodhur e kunderta, pavaresisht se pse dhe si mund ta kete arritur suksesin e sotshem qe ka, sidomos ne instagram, qe esht nje nga 'artistet' me te ndjekura...(edhe pse shumica me siguri nuk e ndjekin per kengetare....)
  per kete arsye ka arritur dhe "famen" qe ka!

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Ne instagram kisha pare vetem LOP me emrin ENCA, thash mos ndonje lop VIP

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  SA KAM QESH

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erinaaa
  Anėtarėsimi
  Dec 2015
  Postime
  25
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kjo crejzi ngs truri ,por mir se ka tul se tregi keshtu po e kerkon

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si ndiheni per momentin??
  Nga Arjol nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 243
  Postimi i Fundit: 09-12-2015, 12:30 AM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-05-2013, 09:36 AM
 3. Shikoni rėnien e meteorit nė Rusi (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-02-2013, 09:19 PM
 4. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 06-05-2011, 02:10 PM
 5. Google Voice & Video edhe pėr Linux
  Nga vaaldr1n nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 08:22 PM

Etiketat pėr kėtė Temė