Baraleta +18 (zone e kuqe)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 27
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Baraleta +18 (zone e kuqe)

  Receta Gatimi

  Vetem per nje publik te rritur
  mos vazhdoni te lexoni nqs jeni nen 18 vjec


  ----------------------#1
  Njė student i ri bėn pėr herė tė parė njė inspektim te pacietėve me mjekun e pavionit tė spitalit. Duke kaluar afėr njė dere te hapur shohin nė dhomė njė pacient tė shtrirė nė krevat qė ėshtė duke i rėnė me dore si i terbuar.

  Studenti pyet mjekun: "Po kėtė ē'e ka gjetur?" Mjeku i pėrgjigjet: "Hm, atij i prodhojnė bolet shumė sperme, prandaj i duhet tė onanojė shpesh qė tė mos i pėllcasin. "Boo!" thotė studenti me vete.

  Pas pak ai sheh nė njė dhomė tjetėr njė infermiere tė bukur tė ulur nė shtratin e njė pacienti duke ia bėrė atij me gojė. "Po ky kėtu ēfarė ka?" pyet kurioz studenti. "Tė njėjtin problem, vetem se ėshte pacient privat."

  ---------------------#2
  Beni pyet nje dite babin.
  - O ba cfare domethene konkrete dhe cfare domethene reale ?
  Babai therret gruan dhe e pyet:
  - Te te jepte njeri 1 milion lek a do e beje?
  - Po - i thote gruaja - se na duhen leket
  Pastaj babai therret vajzen
  - Do e beje me njerin me benz po te ofroi 2 milion leke ?
  - Si jo - i pergjigjet vazja.
  Atere babi i kthehet Benit dhe i thote.
  - Ky eshte ndryshimi Beno, konkretisht do kishim 3 milion leke, por realisht kemi dy kurva.  --------------------------#3
  Beni: O ma pse po kerceje lart e poshte dje naten ne stomakun e babit?
  Mami: Qe mos shendoshet babi, se po se bera i fryhet shum stomaku
  Beni: Aha kot e ke o ma
  Mami: Pse?
  Beni: Se komshija vjen cdo dite dhe e fryn prap nga pipthi


  -------------------------#4
  Nje femije i vogel vjen nga shkolla dhe pyet babain
  - O ba dhegjova shoket qe flisnin per vaginen. Ca eshte vagina dhe si duket?
  - Perpara seksit duket si nje trendafil i bukur i pahapur - i thote babi.
  - Po pas seksit? - pyet femija.
  - A ke pare ndonjehere bulldog duke henger kos ?


  --------------------------#5
  Nje burr po bente plazh nudo kur i vjen nje vajze e vogel dhe e pyet per penisin:
  - Cfare eshte jo ?
  - Zogu im - i thote burri dhe vazhdon te fleje gjume. Pas disa oresh zgjohet ne spital dhe shef qe mjeket po punonin te penisi i tij. Pasi del nga spitali kujtohet per vajzen qe e pyeti ne plazh dhe mendon se ajo duhet ti kete bere ndonje gje. E gjen dhe e pyet.
  Vajza i pergjigjet:
  - Un po lozja me zogun po ai me peshtyu, kshuqe i theva qafen, i theva vezet dhe ja dogja edhe folene.

  ----------------------------#6
  Pret autobusin polici me te shoqen dhe me djalin e tyre 5-vjecar. Autobuzi s’po vinte dhe femija merzitet dhe fillon te pyese te emen:
  -Mami kur vjen autobuzi.
  -Ja bir, sa ta laje xhaxhi autobuzin se eshte bere pis.
  Pas 10 minutash:
  -Mami kur vjen autobuzi.
  -Ja bir sa ta pastroje xhaxhi.
  Pas 10 minutash:
  -Maaaaaaaaaaaaaaaaaamiiiiiiii, kur vjen autobuuuuzi…
  -Ja bir sa ta lyeje xhaxhi.
  Ne kete moment nderhyn polici:
  -Po ai zog kurve, tani e gjeti ta lyeje autobuzin?


  --------------------------#7
  Nje kinez shkon te doktorri. Pasi hyn ne zyre doktorri e pyet cfare ka.
  - Me jep fjalen qe s'do qeshesh - i thote kinezi.
  Dhe doktrorri i jep fjalen. Kinezi heq pantallonat dhe breket dhe i tregon penisin qe e ksihte shume te vogel. Doktrorri mezi po mbante te qeshuren po me profesionalitet e pyet:
  - Cfare problemi ka ?
  - Ka 3 dite qe me eshte enjtur

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Baraleta +18 (zone e kuqe)

  Nje kinez shkon te doktorri. Pasi hyn ne zyre doktorri e pyet cfare ka.
  - Me jep fjalen qe s'do qeshesh - i thote kinezi.
  Dhe doktrorri i jep fjalen. Kinezi heq pantallonat dhe breket dhe i tregon penisin qe e ksihte shume te vogel. Doktrorri mezi po mbante te qeshuren po me profesionalitet e pyet:
  - Cfare problemi ka ?
  - Ka 3 dite qe me eshte enjtur


  Pret autobusin polici me te shoqen dhe me djalin e tyre 5-vjecar. Autobuzi s’po vinte dhe femija merzitet dhe fillon te pyese te emen:
  -Mami kur vjen autobuzi.
  -Ja bir, sa ta laje xhaxhi autobuzin se eshte bere pis.
  Pas 10 minutash:
  -Mami kur vjen autobuzi.
  -Ja bir sa ta pastroje xhaxhi.
  Pas 10 minutash:
  -Maaaaaaaaaaaaaaaaaamiiiiiiii, kur vjen autobuuuuzi…
  -Ja bir sa ta lyeje xhaxhi.
  Ne kete moment nderhyn polici:
  -Po ai zog kurve, tani e gjeti ta lyeje autobuzin?


  Nje burr po bente plazh nudo kur i vjen nje vajze e vogel dhe e pyet per penisin:
  - Cfare eshte jo ?
  - Zogu im - i thote burri dhe vazhdon te fleje gjume. Pas disa oresh zgjohet ne spital dhe shef qe mjeket po punonin te penisi i tij. Pasi del nga spitali kujtohet per vajzen qe e pyeti ne plazh dhe mendon se ajo duhet ti kete bere ndonje gje. E gjen dhe e pyet.
  Vajza i pergjigjet:
  - Un po lozja me zogun po ai me peshtyu, kshuqe i theva qafen, i theva vezet dhe ja dogja edhe folene.


  Nje femije i vogel vjen nga shkolla dhe pyet babain
  - O ba dhegjova shoket qe flisnin per vaginen. Ca eshte vagina dhe si duket?
  - Perpara seksit duket si nje trendafil i bukur i pahapur - i thote babi.
  - Po pas seksit? - pyet femija.
  - A ke pare ndonjehere bulldog duke henger kos ?


  Beni pyet nje dite babin.
  - O ba cfare domethene konkrete dhe cfare domethene reale ?
  Babai therret gruan dhe e pyet:
  - Te te jepte njeri 1 milion lek a do e beje?
  - Po - i thote gruaja - se na duhen leket
  Pastaj babai therret vajzen
  - Do e beje me njerin me benz po te ofroi 2 milion leke ?
  - Si jo - i pergjigjet vazja.
  Atere babi i kthehet Benit dhe i thote.
  - Ky eshte ndryshimi Beno, konkretisht do kishim 3 milion leke, por realisht kemi dy kurva
  E papame kjo!

  Njė student i ri bėn pėr herė tė parė njė inspektim te pacietėve me mjekun e pavionit tė spitalit. Duke kaluar afėr njė dere te hapur shohin nė dhomė njė pacient tė shtrirė nė krevat qė ėshtė duke i rėnė me dore si i terbuar.

  Studenti pyet mjekun: "Po kėtė ē'e ka gjetur?" Mjeku i pėrgjigjet: "Hm, atij i prodhojnė bolet shumė sperme, prandaj i duhet tė onanojė shpesh qė tė mos i pėllcasin. "Boo!" thotė studenti me vete.

  Pas pak ai sheh nė njė dhomė tjetėr njė infermiere tė bukur tė ulur nė shtratin e njė pacienti duke ia bėrė atij me gojė. "Po ky kėtu ēfarė ka?" pyet kurioz studenti. "Tė njėjtin problem, vetem se ėshte pacient privat."
  HAHAHAHAHAHAHAHA!

  Te papame kto te gjitha!

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Baraleta +18 (zone e kuqe)

  Ishte nje cift diten e pare te marteses. shkojne ne dhome, nusja e zbukuruar, veshur seksi hyn ne krevat per te pritur burrin
  Sa hyn ne dhome burri futet shpejt ne krevat dhe mbulohet me batanije, jorgan dhe ja keput gjumit Kkeshtu vazhdoi dhe ne ditet ne vazhdim.
  Shkon nusja tek e ema dhe kjo e pyet qe; si shkon me burrin? A te ka trajtuar mire? A eshte treguar i embel ne seks?
  Dhe vajza i kthen pergjigje qe seks nuk kishin bere asnjehere sepse sa hyn ne dhome futet ne krevat dhe gjume
  Atehere i tha e ema qe ti duhet te flasesh me burrin tend e ti thuash qe cfare ke, pse nuk tregohesh i dashur me mua Une kam dhe nje vrime qe te pret ty.
  Shkon ne shtepi dhe ne darke mbasi futen ne krevat vajza i tha te shoqit
  te njejtat llafe qe i tha e ema!
  i shoqi i tha
  po pse mi, ti e paske ate vrime? Mbylle mi se na thave ftohtit!


 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Baraleta +18 (zone e kuqe)

  -----#9
  Nje shqipetar, nje amerikan dhe nje rus po provonin se cili e ka pijen tradicjonale me te forte.
  Per ta provu kete marrin nje mi.
  E marrin miun dhe e fusin ne vodka. Sa del miu i drejtohet vrimes tek muri. Kur pap pe shku tek vrima perplaset me mure.
  e shikoni sa e forte eshte vidka thot rusi.
  Merr wiskin amerikani dhe fut miun ne te. E nxjerr miun dhe prap ku ja fut me koke murit para se te futej ne vrime.
  I vjen rradha shqiptarit.
  Merr miun, e fut ne raki , e nxjerr . Niset miu. kur per sherr futet fill e ne vrime. Zverdhet nga turpi shqiptari. Kur del miu nga vrima me thik ne dore: KU ESHTE MACJA SE KAM ME JA Q.I ROBT E SHPIS.......

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Baraleta +18 (zone e kuqe)

  ----------#10
  Nje polic po ecte rruges ne pune te vet.
  Pas tij po ecnin dy bjondina, por nga ato ama, sic i dini vete!
  Duke ecur, policit i kruhet koka, dhe ai pa e hequr kapelen fare, vazhdon te kruaje koken!
  Bjondinat, sa po e vejne re ia plasin me te madhe per te tallur policin!
  Uuuaaaaa, shikoje si po e kruan koken polici pa e hequr kapelen!
  Polici i degjon se po talleshin me te dhe u kthehet duke iu thene:
  "Po pse moj, kur ju kruhet b***a juve, hiqni breket ne mes te rruges dhe e kruani"...!!!


  ----------#11
  Sa here qe gruaja bente makarona burri i thoshte cunit:
  - Haji te keqen babi makaronat haji se te rritet bibilushi.
  Nje here dy here gruaja sduroi dot me dhe nje dite i vuri te gjithe tenxheren perpara dhe i thote:
  - Ha o lumadh per vete ha njehere!!!!

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Baraleta +18 (zone e kuqe)

  ------------#12
  Ishin 3 studente njera nga Mirdita, njera nga Pogradeci dhe tjetra nga Gjirokastra. Duke ecur te treja se bashku thote mirditorja. Ue po del tem nga oxhaku. Thote Pogradecarja nuk i thone tem por i thone tym. Hidhet gjirokastritja dhe thote nuk i thone as tem as tym por i thone tim. Aty afer ishte nje xhaje dhe vene 3 vajzat ta pyesnin. Gjirokastritja si me e shkathet e pyet xhajen. O xhaje si i thoni ketij timit. Tani te keqen xhaja ne ne kohen tone atij tendit i kemi thene P... nuk e di si i thoni ju te rinjte sot.


  ---------#13
  Nje lope dhe nje mi takohen nje lendine.
  Lopa i thote miut:
  -Po ti kaq i vogel dhe me mustaqe?!
  Ia kthen miu:
  -Po ti kaq e madhe dhe pa sutjena?!

  --------------------#14
  Cifti

  Nje cift pleqsh po festoni pervjetorin e marteses nudo.
  Plaka i thote plakut:
  -I dashur po ndjej akoma nxehtesine ne trup si para 40 vjeteve.
  Plaku:
  -E dashur, te kane rene cicat ne pjaten e supes.

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Baraleta +18 (zone e kuqe)

  Nje shqipetar, nje amerikan dhe nje rus po provonin se cili e ka pijen tradicjonale me te forte.
  Per ta provu kete marrin nje mi.
  E marrin miun dhe e fusin ne vodka. Sa del miu i drejtohet vrimes tek muri. Kur pap pe shku tek vrima perplaset me mure.
  e shikoni sa e forte eshte vidka thot rusi.
  Merr wiskin amerikani dhe fut miun ne te. E nxjerr miun dhe prap ku ja fut me koke murit para se te futej ne vrime.
  I vjen rradha shqiptarit.
  Merr miun, e fut ne raki , e nxjerr . Niset miu. kur per sherr futet fill e ne vrime. Zverdhet nga turpi shqiptari. Kur del miu nga vrima me thik ne dore: KU ESHTE MACJA SE KAM ME JA Q.I ROBT E SHPIS.......
  Hahahahahahaha! I iku petlla miut! E paska pijen me sherr!

  Ishin 3 studente njera nga Mirdita, njera nga Pogradeci dhe tjetra nga Gjirokastra. Duke ecur te treja se bashku thote mirditorja. Ue po del tem nga oxhaku. Thote Pogradecarja nuk i thone tem por i thone tym. Hidhet gjirokastritja dhe thote nuk i thone as tem as tym por i thone tim. Aty afer ishte nje xhaje dhe vene 3 vajzat ta pyesnin. Gjirokastritja si me e shkathet e pyet xhajen. O xhaje si i thoni ketij timit. Tani te keqen xhaja ne ne kohen tone atij tendit i kemi thene P... nuk e di si i thoni ju te rinjte sot.
  Hahahahahahahahaha!!!!!!

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Baraleta +18 (zone e kuqe)

  #15

  Nje cun i vogel pyet babin:
  O ba o ba si kam lindur une?
  I thot babi :
  Ty te keqenbabi te ka gjetur mami ne nje trendafil.
  O ba o ba po ti si ke lindur?
  Mua te keqen baja me ka gjetur gjyshja jote dmth nena ime ne nje borsilok.
  Po mire po gjyshi si ka lindur?
  gjyshin e ka gjetur e jema e tij ne nje karafil.
  Dhe cuni i deshperuar ja kthen te jatit:
  PO mire o Ba asnje nga fisi jone nuk ben sex!?

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: Baraleta +18 (zone e kuqe)

  ishte njeher nje xhaje dhe ky vajti te vizitonte djalin ne amerik, dhe diten e dyt shkon ne nje plazh xhaja, dhe shtrihet xhaja ne rer dhe po rrinte dhe ne nje moment ju ngrit k..... xhajes, e pa nje vajz dhe i vajti dhe i tha xhajes : mos fole gje xhaxha, jo i tha xhaxhai, fole fole i thot ajo dhe ja hipen siper dhe beri sex, te nesermen shkon prap xhaja ne plazh, dhe po rrinte shtrir, dhe i shket nje pordh, e degjoi nje zezak dy metra dhe vjen e i thot xhajes : mos fole gje xhaxha, jo i tha xhaxhai, fole fole ti i thot ky zezaku dhe e kap e q.... iken xhaxhi me nxitim vete ne shpi dhe filloi bente plackat per te ikur, dhe e shikon djali e i thot: ku vete o baba ti 2 dit ke qe ke ardhur! dhe ja kthen xhaja, : ika ika djal, per tu me ngritur njeher ne vit me ngrihet, por per te pierdhur pierdh cdo dit un.

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: Baraleta +18 (zone e kuqe)

  dy gra po prisnin burra qe te ktheheshin nga puna dhe njeri prej tyre
  mbante nje tuf me lule ne dore, grat e shikojn dhe i thot shoqja shoqes
  lum ti te bie burri lule ndersa mua asnje gje
  shoqja i thot, e di ti sa me kushtojn ato lule mua, sa i thot tjetra,
  nje jave me shalet hapur i pergjigjet shoqja.

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kumbulla
  Martohet njė vajzė e ndershme fshatare, por qė nuk ishte e virgjėr pasi kishte pasur njė histori dashurie dhe pyet tė ėmėn:
  -O mami si t’ja bėj me burrin nė darkė qė nuk jam e virgjėr?
  -Mos u shqetėso, por fut aty te vendi njė kumbull dhe gjithēka do tė shkojė mirė.
  Pasi kryejnė marrėdhėnie nė darkė burri nuk merr vesh gjė. Vajza ngrihet nė mėngjes dhe shkon nė banjė, ndėrkohė qė kumbullėn e lė nė tavolinė. Kur kthehet sėrish nė dhomė shikon tė shoqin qė po hante kumbullėn dhe shkon duke qarė tek e ėma:
  -O mami, do tė mė sėmuret keq burri se hėngri atė kumbullėn…
  -Mos u shqetėso tė keqen mami se babi yt ka ngrėnė ftoin e nuk e gjeti gjė

 12. #12
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Mesuesja:Pra sic e dini femije ne te gjithe jemi bijte e EVES
  Nxenesi:Hajde,hajde,kurve e madhe paska qen kjo EVA!

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e djalikeq
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Koplik, Shkoder
  Postime
  97
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  shum te bukura te gjitha

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Te bukra fare te gjitha.

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ajo me KUMBULLEN shume e bukur hahaha

 16. #16
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13

  Djallėzore

  Plaku nguc nje vajze te re

  Tu ec rruges po e sheh nje femer me miniē, po i thot plaku tu e nguc!!!
  "aaaa po qyngat e mira i paske"( qyngat e kaftorrit,lloi oxhaku), po i thot kjo femra:
  "eeee more plak kurgjo sjon qyngat pa e pa kaftorrin"

 17. #17
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  #15

  Nje cun i vogel pyet babin:
  O ba o ba si kam lindur une?
  I thot babi :
  Ty te keqenbabi te ka gjetur mami ne nje trendafil.
  O ba o ba po ti si ke lindur?
  Mua te keqen baja me ka gjetur gjyshja jote dmth nena ime ne nje borsilok.
  Po mire po gjyshi si ka lindur?
  gjyshin e ka gjetur e jema e tij ne nje karafil.
  Dhe cuni i deshperuar ja kthen te jatit:
  PO mire o Ba asnje nga fisi jone nuk ben sex!?
  hahahahahahaha interesant

 18. #18
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  O mami, ca bon ashtu lakuriq siper babit?
  - Po kercej qe tja shfry barkun dreqit.
  - Mos u lodh kot se vjen teta Leta cdo mengjes, ulet ne gjunje dhe ja fryn prap.

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e geni000
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  E dashur do te tregoj nje barcalete qe do te beje te te bien cicat nga te qeshurat....Ah me
  duket se ta paskam treguar njehere.

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e klidimcs
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  hahahahaha shum e bukur kjo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Si te heqim qimet ne bikini zone
  Nga lifee nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-02-2013, 09:15 PM
 2. Dashuria, fole nė zonė lufte
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 08:40 PM
 3. Futboll Zone
  Nga Altin111 nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 93
  Postimi i Fundit: 15-01-2009, 11:30 PM