Shėn Valentini gjithnjė e mė shumė i postuar nė rrjetet sociale. Tė dhėnat e fundit qė bėhen tė ditura nga Facebook dhe Instagram nuk lėnė dyshime.

Nė platformat e “familjes” sė madhe tė Mark Zuckerberg, llogaritet se nė ditėn e festės sė tė dashuruarve postimet nga telefonėt trefishohen, duke pėrbėrė 78% tė tė gjithė postimeve.

Ndėrkaq, shėrbimi muzikor streaming, Spotify, kėtė vit lanēon Love Note pėr gjysmėn e ėmbėl: njė playlist me njė mesazh tė fshehur. Kėnga mė popullore nė botė ėshtė ajo e Justin Bieber, Love Yourself.

Megjithatė ka ende nga ata qė dashurinė e shprehin me libėr apo poezi. Amazon ka krijuar njė klasifikim tė qyteteve mė romantike nė bazė tė shitjeve tė romaneve rozė.

/ Top Channel