Njė qen i vogėl ka pushtuar zemrat e pėrdoruesve tė internetit me pozat e tij. Toby, qė ka rreth 80 000 ndjekės nė Instagram, pozon me veshje dhe kapele tė ndryshme, por gjėja qė nuk ndryshon nė fotot e tij janė njė palė syze tė zeza.

Pronari i tij, Joyce Chen, nga Vankuveri i Kanadasė, thotė se gjithēka ka nisur si shaka: “Isha nė kafe njė ditė tė bukur me diell. Toby ishte ulur pranė meje dhe i vura syzet e mia. Ndryshe nga qentė e tjerė qė tundin menjėherė kokėn pėr t’i hequr ato, Toby nuk lėvizi fare. I bėra njė foto dhe e postova nė internet. Pati shumė sukses”.

“E kuptova shumė shpejt qė Toby ishte fotozhenik dhe nisa t’i bėja foto ēdo ditė”, shton pronari i qenit.

Toby_Littledude ka mė shumė se 82 mijė ndjekės nė Instagram dhe ėshtė marrė pėr reklama nga marka si Dyson, Daniel Wellington dhe Sudio Sweden.

/ Top Channel