Leia dhe Lauren janė binjaket mė tė lezetshme tė Instagramit. Vogėlushet 8-muajshe nga Singapori kanė plot 141 000 ndjekės nė kėtė rrjet social, qė i kanė fituar falė veshjeve me tė cilat i vė tė pozojnė nėna e tyre, Amber Yong.

Tė njohura si “Binjaket Momo”, ato shihen nė foto me veshje tė njėjta, por edhe kreative.

Deri mė sot, fotoja qė ka marrė mė shumė pėlqime (26 000) ėshtė ajo ku vogėlushet shihen me kostume rozė sirene.

/ Top Channel