BMW ėshtė tashmė duke e testuar gjeneratėn e re tė BMW X5, dhe njė dizajn i kėsaj veture i shfaqur kohėt e fundit pretendon se tregon atė se si do tė duket vetura e re e BMW.

RM Design ka publikuar dy fotografi tė cilat pretendojnė se tregojnė atė se si do tė mund tė duket gjenerata e re e BMW X5.

Edhe pse ndryshimet nuk janė aq tė mėdha, vetura e dizajnuar ėshtė mjaft e bukur.