Receta Gatimi

Ndalo instalimin automatik tė Windows 10!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Programe Ndalo instalimin automatik tė Windows 10!

  Te gjithe ata qe kane Windows 7, 8 apo 8.1 te instaluar dhe nuk duan qe te kalojne ne Sistemin e ri Operativ te M$, Windows 10, me kete vegel te vogel, falas, mund ta bejne kete gje fare lehte! Never10 ju njofton kur azhurnimi automatik nepermjet Windows Update ka ardhur dhe kerkon qe te instalohet. Me ane te programit ne fjale, ju mund ta anashkaloni kete azhurnim.


  Shkarko programin

  Kodi:
  https://www.grc.com/never10.htm

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  programi eshte bere update ne version 1.3! Per ta shkarkuar direkt, klikoni ketu


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgatitja e USB-sė pėr instalimin e Windowsit(windows 8)
  Nga Atlantis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-06-2013, 11:29 PM
 2. Marsh Automatik apo Manual?
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 08:20 PM
 3. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-06-2009, 02:35 PM
 4. Ndalo XX Faqet e padeshiruara :oops:
  Nga Altin111 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2007, 09:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė