Receta Gatimi

Vivaldi ėshtė shfletuesi mė i ri nė internet (Video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Rregullo Vivaldi ėshtė shfletuesi mė i ri nė internet (Video)

  Pas kalimit tė fazės testuese nė nėntor 2015 dhe shfaqjes sė versionit publik mė vonė gjatė vitit, themeluesi i shfletuesit Vivaldi dhe bashkė-themeluesi i Opera Software, Jon von Tetzchner sot e kanė prezantuar zyrtarisht shfletuesin Vivaldi, versionin 1.0.

  Pas braktisjes sė Opera para disa vitesh, Tetzchner ka qenė i zėnė duke e krijuar shfletuein e tij pėr ueb, pėrkatėsisht produktin Vivaldi qė tashmė ėshtė nė dispozicion pėr tu shkarkuar nė Windows, Linux dhe Mac.

  Nė videon mėposhtė, Vivalid sqaron mė shumė rreth funksioneve dhe tipareve qė i njėjti i ofron.  - - - Updated - - -

  per ta shkarkuar shfletuesin Vivaldi, perdorni lidhjet me poshte: (32 dhe 64-bit)

  x86 (32-bit)

  x64 (64-bit)

  dhe ketu disa foto se si duket shfletuesi ne perdorim


 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  17
  Duket interesant.Po e shkarkoj.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  e testova dje dhe dukej teper i shpejt! Engine e ka te shfletuesit Chrome.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ky ėshtė shfletuesi i ri "Spartan" i Windows 10 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-01-2015, 02:00 PM
 2. Mė nė fund Internet Explorer 10 pėr Windows 7 ėshtė i gatshėm pėr shkarkim
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 07:58 AM
 3. Internet Download Manager + Video Tutorial
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 12-09-2012, 03:26 PM
 4. Adobe Flash Player - Per te pare Video ne Internet
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-05-2011, 03:56 PM
 5. Schmidt: Anonimiteti nė internet ėshtė i rrezikshėm
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 02:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė