Receta Gatimi

Instagram sė shpejti me dizajn tė ri bardh e zi (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Komente Instagram sė shpejti me dizajn tė ri bardh e zi (foto)  Rrjeti i popullarizuar socjal pėr shpėrndarje tė fotografive online, Instagram, duket se sė shpejti do tė bėjė disa ndryshime nė aplikacionin e vet pėr iOS.

  Duke ju referuar disa fotografive tė publikuara nga Anton Abramov nė Twitter, shihet qė aplikacioni do tė marrė njė njgyrė tė zezė me tė bardhė dhe gjithashtu edhe ikona e kamerės do te ndryshojė paksa.

  „Nuk ėshtė e sigurtė nėse pamja e re do tė lėshohet sė shpejti pėr tė gjithė pėrdoruesit. Ne shpesh bėjmė prova me njė numėr tė vogėl pėrdoruesish pėr tė parė se si duken ato dhe pėr tė mbledhur sygjerimet dhe kritikat e tyre. Dizajni nė fjalė aktualisht ėshtė vetėm nė fazė testuese.“

  Kėshtu ka thėnė njė zėdhėndės i Instagram pėr portalin The Verge.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Shume "Design Clean" si app!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Qeni me syze qė ka 80.000 ndjekės nė Instagram (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-02-2016, 07:14 PM
 2. Layout nga Instagram per krijimin e foto kolazheve
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-03-2015, 10:14 PM
 3. Apple lanson iTunes 12 Beta me dizajn tė ri (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-07-2014, 06:33 PM
 4. Vajza e ish Sulmuesit Plate foto HOT ne Instagram
  Nga Super Sport nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-02-2014, 07:14 PM
 5. LG Nexus 4 i bardh (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-05-2013, 12:59 AM

Etiketat pėr kėtė Temė