Receta Gatimi

Macja mė fotozhenike nė botė (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Mendime Macja mė fotozhenike nė botė (foto)

  Qė njė mace tė korrė sukses nė rrjetet sociale, duhet qė tė ketė diēka tė veēantė ose spektakolare nė mėnyrė qė tė bjerė nė sy. Por Smoothie, njė mace shumė e njohur nė Instagram, ka fituar mijėra ndjekės thjesht duke qenė shumė fotozhenike.

  Kafsha e adhurueshme ka mbi 135 000 ndjekės nė rrjetin social, qė ia pėlqejnė shumė sytė jeshile dhe gėzofin me ngjyrė tė bardhė dhe kaf.

  Pronari i saj, holandezi Arvid van Boekel, poston shpesh foto tė maces.

  Njėri prej ndjekėsve tė profilit shkruan: “Ėshtė njė nga profilet mė tė mira qė kam zbuluar sė fundmi”.

  / Top Channel 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Macet ke qejf ti mbash ne shtepi.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Aziatiket mė tė bukura nė botė (FOTO)
  Nga vaaldr1n nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-02-2015, 07:31 PM
 2. Modelja mė e bukur nė botė (foto
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 16-11-2014, 07:23 PM
 3. Telefoni mė i vogėl nė botė (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-03-2013, 03:22 PM
 4. Macja me e vogel ne bote!!
  Nga labja nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2013, 08:06 PM
 5. Qeni mė i vogel nė botė! (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-12-2012, 05:35 PM

Etiketat pėr kėtė Temė