Tė blihet njė veturė e re, qė shkon tek dhjetėmijė euro, ėshtė pothuajse e pamundshme.

Por, Nissan ka menduar dhe e ka krijuar njė model qė ėshtė luksoz dhe i fuqishėm, ndėrsa ka ēmim mjaftė tė ulėt.

Versa ėshtė modeli qė lansohet vitin e ardhshėm, i cili do tė kushtojė 10.800 euro.

Nė kėtė mėnyrė, tė gjithė kanė mundėsi tė drejtojnė njė automobil komod, por qė njė pjesė tė madhe nuk ėshtė i kushtueshėm.

Nėse deri nė momentin e fundit nuk ndryshon diēka, Versa pritet tė jetė vetura mė e lirė e vitit tė ardhshėm

Kjo ėshtė vetura mė e mirė e mė e lirė e vitit 2017!