Receta Gatimi

Kerkes per wallpapers


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Lirimi-Crack
  Anėtarėsimi
  Jan 2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  25
  Reputacioni
  0

  Kerkes per wallpapers

  Pershendetje a kishit muj me ma ba nje Wallpaper per web faqen time Wallpaper duhet te jet me dimenzion 1024x768 me Ngjyr Tė Kuqe nė Anėn e majt dhe tė djatht e vendosni ka njė shqiponj me ngjyr tė zez por edhe diqka wallaper duhet te jet gif nese mundeni me rregullu, shqiponjat te cilat i vendosni ne anen e majt dhe te djatht duhet tė lėvizin dhe nė mes e shkruani http://Www.Vetima.Tk e Rregulloni Si vetetim per me shum shikoni ne web faqen http://www.vetima.com ju pershendes nese ka mundesi wallpapersin me ma rregullu per nja 2 dit se po me vyn per web faqe dhe me duhet me lshu web faqen e pershendes stafin e lirenti.com qao

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Kerkes per wallpapers

  ja ku e ke shoku
  e animuar:

  wallapaper:

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Lirimi-Crack
  Anėtarėsimi
  Jan 2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  25
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkes per wallpapers

  Flm Haver Per Walllpers qe mi ke punu shum po me pelqejn bravo haver suksese edhe ne te ardhmen veq vazhdo kshtu

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Kerkes per wallpapers

  je i mirepritur

  (duhet te modifikosh firmen)
  lexo rregullat e forumit ju lutem para se te veproni
  flm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkes per Logo
  Nga B|1n1 nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 07:48 PM
 2. Kerkes per Logo
  Nga iperhershmi nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-05-2010, 07:00 PM
 3. kerkes
  Nga Coca-Cola nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 11:41 AM