Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 30
 1. #1

  Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  Receta Gatimi

  Mos dil ktu mos bej kshu mos shko atje , mos vish ate etj....

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  Une asgje ....veē mos te me tradhetoje .....

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  I ndaloj te mos pushoje se beri gjerat qe ben tani!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  Si ndaloj asgje

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  Buken,ujin keto gjerat elementare te jetes!

  Tani te behemi serioze,asgje me zor nuk i ndalon dot kshu qe ishalla nuk ja kane dhene Zoti te beje ato qe sduhet!

 6. #6

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  .............................

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  sma do menja se do i gjej gje qe tje ndaloj per derisa un e kam pranuar te jet e dashura apo gruaja ime do te thote qe i kam pranuar dhe gjerat qe ben

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  Cdo gje eshte pjese e jetes e karakterit, nuk mund te urdherosh dike qe te beje ate qe dua une.

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e AlB_KiLL
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Ne Zemren E SHQIPERISE
  Postime
  2
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  Chatin

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga AlB_KiLL
  Chatin

  qenke ne hall te madhe

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  nuk do ti ndaloja asnje gje! njeriun qe e dua e dua me te mirat dhe te keqijat qe ka!

 12. #12

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  i them vetem te mos me tradhtoje dhe genjeshtra mos te me tregoj

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  lol, une kam shume qe dua qe te mos i bej, smi nxe forumi

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Cfare do ti ndalonit partner/es/it tuaj?

  ...hmmmm asgje, eshte mese korrekt nga te gjitha anet. thjeshte do ti sygjeroja te mos punonte shume,te beje ca dite pushim!

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  dashurine me te tjeret

 16. #16
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Duhanin, pasi nuk e duroj dot...

 17. #17
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Edhe birren se behet sherraxhie pastaj...

 18. #18
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e ardona
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  351
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Te ndalosh dicka do te thote t'ia ndalosh tjetrit te jeteoje dhe te mos jete vetvetja, cdo njeri e di se cfare duhet dhe cfare nuk duhet te beje. Askush nuk mund t'ia imponoje tjetrit nje mendim apo veprim.

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ardona Lexo postimin
  Te ndalosh dicka do te thote t'ia ndalosh tjetrit te jeteoje dhe te mos jete vetvetja, cdo njeri e di se cfare duhet dhe cfare nuk duhet te beje. Askush nuk mund t'ia imponoje tjetrit nje mendim apo veprim.
  pajtohem me ty...

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Do ti ndalja Xhelozin mos 100 % por 99% po !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 108
  Postimi i Fundit: 16-09-2013, 10:07 PM
 2. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 28-05-2013, 11:55 PM
 3. Ēfare urreni me shume ne jeten tuaj?
  Nga Kliton nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 15-01-2013, 09:41 PM
 4. Cfare Televizori keni ne shtepine tuaj?
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 05-08-2010, 03:33 AM
 5. Pėrgjigje: 72
  Postimi i Fundit: 03-03-2009, 03:07 PM