Receta Gatimi

10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 54
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e X-man
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Djallėzore 10 Frazat me te keqija per te ngacmuar nje femer!

  10 Frazat qe nuk duhet t'ia thoni kurre nje femre!  Fraza 1.
  Pershendetje mund te ofroj dicka per te pire....

  Fraza 2.
  Pershendetje kam humbur celularin...mund te me besh nje zile,per te pare,nqs bie?

  Fraza 3.
  Pershendetje, UFOT kane pushtuar shtepine......mund te vi te fle nga shtepia jote?

  Fraza 4.
  Pershendetje , je shume e dehur apo te kaloj me vone?

  Fraza 5.
  Pershendetje , eshte hera e pare qe vjen ne kete lokal apo te kam kerkuar te dalim sebashku?

  Fraza 6.
  Ej mamaja jote eshte hajdute e di?Ka vjedhur dy yje nga qielli,per ti vene ne syte e tu!

  Fraza 7.
  S'je shume simpatike?....(pse).....ndoshta kur ke rene nga qielli,engjelli im!

  Fraza 8.
  Pershendetje je vetem apo e keq shoqeruar?

  Fraza 9.
  Gezohem,me quajne Adi,nuk ta shtrengoj doren sepse e ke gjithe djerse....

  Fraza 10.
  Te lutem me le numrin e telefonit, keshtu qe mund te dergoj nje SOS?  Per meshkujt:
  Cila eshte fraza juaj e preferuar kur ngacmoni nje femer?


  Per Femrat:
  Cila eshte fraza qe sdo tu pelqenit te degjonit nga nje mashkull?  Artikull per Lirenti.com © X-man

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  shume gje me mende

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Fraza qe nuk do me pelqente te degjoja nga nje mashkull eshte:

  A mund te pime nje kafe bashke, thjesht si shoke, se me ke ngel fiksim?!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flavita Fraoulita
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Durres
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e urrej frazen e aq shume perdorur: " Ke deshire te dalim per kafE?" Pse thone hajt dalim per kafe,kur ne fakt ka raste qe as nk pijne kafe fare??? Pfff.....

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Teper interesante! Kur e kam seriozisht zakonisht nuk bej "shaka" por ne rast te kundert frazat jane:

  Kur mund te takoj nje here tjeter!

  Si ka mundesi qe jeni akoma singel!

  Me ngjan sikur njihemi prej kohesh haha

  boll se nuk po i nxjerre te gjitha sot

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Nje fraze tipike qe perdorin meshkujt eshte:

  Me dukesh si fytyre e pare. Mos ishe gje te ajo festa apo lokali? Nqs ke harruar, une jam ai djali qe biseduam pak bashke.

 7. #7
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  fraza me koti , goce sa vj je

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  po ēfare ti thuashe femrave ato te heqin trurin? duhesh te behesh gjake per te biseduare vetem nje here po flase vetem pere shqipetaret.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Le te pyesim femrat ne forum per ndonje metod qe mund ti pelqej ne here te pare! (kur nuk njihesh me personin tjeter)

  ....

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  te gjitha keto fraza i urrej dhe nuk do te doja te mi thoninn asnjehere....

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Fraza ime eshte te gjitha mi dha zoti por vetem numrin tend jo

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Te gjitha jan demode, por e dyte kulmi (fraza)

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  pikes i keni ren ....... meqe ra fjala ju ndjem kijini nje cik parasysh eee

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  tema esht mbi ngacmimet kundrejt nje femre , dhe per mua , nuk ka ngacmim me kotii dhe me pa vler se sa firshkellima


  fraza qe nuk me pelqen te degjoj esht "sa vjece je "
  por me pelqeu shum kjo Pershendetje kam humbur celularin...mund te me besh nje zile,per te pare,nqs bie?
  dhe kjo Ej mamaja jote eshte hajdute e di?Ka vjedhur dy yje nga qielli,per ti vene ne syte e tu!

 15. #15
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  hahhahaha Labe apo si ata qe thon psh : te henksha syzet apo te henksha bluzen o.O te heqin mendjen ...............

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ueeee te gjitha frazat qe lexova ketu nuk pelqehen nga femrat. mos ka ndonje vajze qe njeh ndonje fjalor qe permbane fraza te pa zbuluara? qe ti perorim per te befasuar femrat? edhe un mendoj se frazat e ngacmimeve jan vertete shum te kota dhe me fjale te improvizuara qe nuk kan pik lidhje.

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  per fat nuk i perdorim keto fraza

 18. #18
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ne nje ishull te vetmuar jetonin 12 vajzat me te bukura te botes, vajzat secila thoshin se asht ma e bukur se tjetra.! Mirpo cilido
  mashkull qe shkonte te ky ishull e vrisnin.
  Nje ditė njėri behet kureshtar dhe ja
  arrin te shkoje dhe te jetoj me to... Ahahaha. Po si ja arrin ky ???

 19. #19
  I/e Perjashtuar Maska e Berii
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  n'Matiēan
  Postime
  101
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ndersa sa i perket Frazave... Fraza Ime o te Ishte !!? Hej... Flej_Flej !!!

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  ueeee te gjitha frazat qe lexova ketu nuk pelqehen nga femrat. mos ka ndonje vajze qe njeh ndonje fjalor qe permbane fraza te pa zbuluara? qe ti perorim per te befasuar femrat? edhe un mendoj se frazat e ngacmimeve jan vertete shum te kota dhe me fjale te improvizuara qe nuk kan pik lidhje.
  paolo nje mesazh i till esht sh i bukur per vajzen qe ti do , dhe sja thua dot (lexo ne kllapa ):

  Dua (T)e T(E) Them (D)icka Po N(U)k Di Si T(A) Them !♥

  ose

  Nėse (tė) shikoj (dua)tė them njė sekret (shumė) te madh!Nėse nuk ta them (zemra ime.) do qahet.(Po) deshte (ti?) ta marrėsh vesh lexo ne kllapa!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. 25 fjalėkalimet mė tė kėqija tė 2012-es
  Nga vaaldr1n nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-09-2013, 04:52 PM
 2. Ja si ti jepni fund zakoneve te keqija
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-02-2013, 07:20 PM
 3. Pėrgjigje: 68
  Postimi i Fundit: 21-03-2012, 08:38 PM
 4. Gjumi fshin kujtimet e kėqija
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-12-2011, 11:57 PM
 5. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 06:04 PM

Etiketat pėr kėtė Temė