Receta Gatimi

Dasma e parė nga sytė e tė ftuarve (foto/video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Wink Dasma e parė nga sytė e tė ftuarve (foto/video)  Fotografi Peter Adams-Shawn ka gjetur njė mėnyrė shumė tė veēantė tė dokumentimit tė ditės sė martesave.

  37-vjeēari nuk bėn foto si ēdo fotograf tjetėr, por kap pamjet nga sytė e tė ftuarve nė dasmė.

  “Sipėrfaqja e syrit ėshtė e pėrshtatshme pėr kėshtu fotosh sepse syri ėshtė si njė pasqyrė e lakuar. Kur bėn njė foto si tė miat, duhet tė kesh parasysh se ke tė bėsh me dy ndriēime: ndriēimi pėrreth syrit dhe ndriēimi i skenės qė reflektohet nė sy”, shpjegon fotografi pėr “Daily Mail”.

  / Top Channel
 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  sa ide e vecant....ku su shkon mendja !

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  cdo here neper darsma, po shoh organizime qe nuk i kisha pare me pare! Vras mendjen, si do jete ajo e imja valle? haha

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  E bukur si ide

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook Messenger tani edhe me video-thirrje (foto/video)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-04-2015, 02:15 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-05-2013, 09:36 AM
 3. Dasma ruse, nuses i bie fustani (VIDEO) !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-03-2012, 02:27 PM
 4. Syte e saj - Galeri me foto
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-02-2011, 12:50 AM
 5. Foto te Vipave me pare dhe tani
  Nga EMAUS nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-10-2009, 06:49 PM

Etiketat pėr kėtė Temė