Receta Gatimi

[Direkt link] Microsoft Office Professional Plus 2019 (x86/x64)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Thumbs up [Direkt link] Microsoft Office Professional Plus 2019 (x86/x64)

  Te gjitha gjuhet dhe lidhjet direkte per shkarkim, direkt nga serveret e M$!
  Kodi:
  https://pastebin.com/raw/PLhB7UnK

  Skedaret jane ne formatin ISO dhe pasi te keni bere mount, brenda i keni te dy platformat e setupit (32 dhe 64bit).

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  tani e pashe kete
  flm


  office 2019 instalohet vetem ne windows 10
  te gjitha img jane njesoj pervec setupit perkates
  dmth mund te instalojne office/visio/project

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  edhe ne W7 mund te instalohet, por duhet nje modifikim!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  edhe ne W7 mund te instalohet, por duhet nje modifikim!
  Ēfarė modifikimi?

 5. #5
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  edhe ne W7 mund te instalohet, por duhet nje modifikim!
  une postova cfare ms ka deklaruar  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Poshnjari Lexo postimin
  Ēfarė modifikimi?
  @google OfficeRTool2018Aug26.7z

  sa me pelqen kjo menyra C2R e office-it
  shkarkon cfare te duash, pa probleme pa kufizime, version/gjuhe etj
  direkt nga ms, pa patur friken e file-ve te modifikuar
  ms

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 31-05-2012, 10:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė