Receta Gatimi

WhatsApp sė shpejti me Stickers nė Android dhe iOS


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27

  Smile WhatsApp sė shpejti me Stickers nė Android dhe iOS  Ne nje postim ne blog, sherbimi me i madh ne bote per dergimin e mesazheve te shpejta neper celulare, WhatsApp, ka njoftuar se se shpejti do te lansoje Stickers per platformat e Android dhe iOS. Ngjajshem me ato te Facebook Messenger, edhe WhatsApp Stickers do te mund te shkarkohen nga brenda programit. Ne javet ne vazhdim ato do te behen te qasshme per te gjithe perdoruesit.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  Nuk e kisha vene re qe mungonin stikersat ne WhatsApp, ndoshta ngaqe nuk i perdor fare

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  sot jane leshuar per te gjithe perdoruesit!

  Une i perdor shume shpesh ne Messenger! Ketu ne WhatsApp per iOS ishin vetem disa per t'i shkarkuar! Supozoj qe do te vijne te tjere ne "store".

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  Tani u be WhatsApp njelloj si Viber.

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Shumė vonuan. Duhet t'i kishin bėrė me kohė kėto.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Mos, e kishin mire versionin e thjeshte! Ngelen duke kopjuar!

  PS, po kush dergon siteckers sot!

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  PS, po kush dergon siteckers sot!
  une

  hahaha

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Mos, e kishin mire versionin e thjeshte! Ngelen duke kopjuar!

  PS, po kush dergon siteckers sot!
  Edhe une

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-07-2018, 07:13 PM
 2. WhatsApp se shpejti edhe me video-thirrje? (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-01-2016, 12:52 PM
 3. Whatsapp ne Material Design per Android
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-04-2015, 10:33 AM
 4. WhatsApp sė shpejti mund tė vijė edhe pėr Desktop (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2014, 11:13 AM
 5. WhatsApp sė shpejti me thirrje me zė (VoIP)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-09-2014, 06:49 PM

Etiketat pėr kėtė Temė