Receta Gatimi

WhatsApp sė shpejti me reklama (ads)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25

  Smile WhatsApp sė shpejti me reklama (ads)
  Aplikacioni me i popullarizuar ne bote per dergimin e mesazheve ne smartphone, WhatsApp, se shpejti do te impementoje sistemin e reklamave (ads) te kompanise ame, Facebook. Kete e ka bere te ditur zv. Presidenti i kompanise, Chris Daniels ne nje interviste per The Economic Times. "Reklamat do te shfaqen ne pjesen e stories ne Aplikacion", ka thene Daniels. Ai sidoqofte nuk ka dhene ndonje detaj ne lidhje me kohen se kur do te vije kjo risi.

  Per me teper, WhatsApp u ble nga Facebook ne vitin 2014 16 miliard dollare amerikan dhe deri me tani, aplikacioni ne fjale nuk i ka sjellur ndonje perfitim marramendes kompanise Facebook.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Po qe te pjesa e stories nuk ka problem, aty nuk futem

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  vetem edhe ne TV kane ngelur pa i futur keto "stories"

  Sa i perket pjeses se reklamave, mendoj se do te jete ngjajshem me Instagram! E bezdisshme, por s'ke c'te besh!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Po edhe nė tv do i vendosin, ki durim
  Do ishte mė mirė mė atė pagesėn 1€ nė vit dhe pa reklama. Se edhe kėshtu nuk bėhet, shumica e shpenzimeve pėr reklama ikin kot.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. WhatsApp sė shpejti me Stickers nė Android dhe iOS
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-11-2018, 02:49 AM
 2. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-07-2018, 07:13 PM
 3. WhatsApp se shpejti edhe me video-thirrje? (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-01-2016, 12:52 PM
 4. WhatsApp sė shpejti mund tė vijė edhe pėr Desktop (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2014, 11:13 AM
 5. WhatsApp sė shpejti me thirrje me zė (VoIP)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-09-2014, 06:49 PM

Etiketat pėr kėtė Temė