Receta Gatimi

Top Free Cloud Storage


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Top Free Cloud Storage

  1. Google Drive

  Hapsira Falas: 15GB

  Google Drive eshte dhe zgjedhja natyrale e pajisjeve android e cila eshte e integruar normalisht per cdo file qe ruhet ne telefona.


  2. Dropbox


  Hapsira Falas: 2GB

  Eshte nje nder me te vjetrit ne kete fushe, megjithese ne regjistrimin fillestar te jep vetem 2GB falas, por kjo mund te rritet deri ne 16GB nese e lidh llogarine e Dropbox me rrjetet sociale dhe ua referon miqve qe te regjistrohen ne kete sherbim.


  3. Mega


  Hapsira Falas: 15GB Fillestare + 10GB deri 35GB bonuse

  MEGA eshte nje sherbim shume bujar per hapsiren falas qe ofron dhe nje konkurent shume i forte per sherbimet e tjera te Cloud Storoge.


  4. OneDrive

  Hapsira Falas: 5GB

  OneDrive i njohur fillimisht si SkyDrive eshte nje sherbim cloud qe ofrohet nga Microsoft.  5. iCloud


  Hapsira Falas: 5GB

  Sherbim qe ofrohet nga kompania Apple per klientet e tij. Ky sherbim eshte shume i njohur per perdoruesit e iPhone.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  sync.com | 5GB
  jumpshare.com | 5GB
  mediafire.com | 10GB
  box.com | 10GB
  pcloud.com | 10GB
  allsync.com | 50GB
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga TraHaNa; 09-11-2018 mė 02:45 PM.

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  sync.com | 5GB
  jumpshare.com | 5GB
  mediafire.com | 10GB
  box.com | 10GB
  pcloud.com | 10GB
  allsync.com | 50GB
  Faleminderit per sugjerimin.

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  ne mediafire une i kam 64GB!

 5. #5
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  ne mediafire une i kam 64GB!
  me ref ?
  mediafire e perdorja shume por qe kur nderprehu remote upload e lashe

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  me ref ?
  mediafire e perdorja shume por qe kur nderprehu remote upload e lashe
  edhe ashtu por edhe me promo aso kohe!

  Tani nga keto cloud vetem DB perdor dhe ate rrall shume!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 21-09-2014, 07:45 PM
 2. Cili cloud eshte mė i besueshmi?
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 09-06-2014, 09:59 PM
 3. 1TB hapėsire falas nė re (cloud storage)
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-04-2014, 03:42 PM
 4. Falas 100 GB Cloud Backup per 1,000,000 userat e pare
  Nga TraHaNa nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 27-10-2013, 03:32 PM
 5. Top 5 driver cloud
  Nga argent nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-10-2012, 12:14 PM