PowerPoint Presentation


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1

  PowerPoint Presentation

  Receta Gatimi

  PowerPoint Presentation

  Kodi:
  http://www.speedyshare.com/378910239.html
  ose

  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/87475905/Colors_2.pps.html

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: PowerPoint Presentation

  ARCHITECTURE
  Pishina


  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/87528872/Arkitekture.pps

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: PowerPoint Presentation

  Wow, sa te ebukura keto.

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: PowerPoint Presentation

  shume e papare............

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Video dhe file PPS argetuese

  video te ndryshme dhe argetuese.
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: video

  keta kalamajt e sotem jane me keq se ne dikur
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Video dhe file PPS argetuese

  ja dhe ata qe gjejne pretekste per tu mos u martuar
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Video dhe file PPS argetuese

  Nuk i vure ndonje foto mi kuklla, te shikonim paraprakisht se si jane!

  Kjo tema eshte edhe ne nje vend tjeter! Po i bashkoj duke vene link ketu

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Video dhe file PPS argetuese

  Te lezetshme kuklla

  Te paren e kam ne shqip, mund ti bej edhe keto te tjerat ne shqip dhe ti fus.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 31-03-2010, 11:15 PM
 2. adresa powerpoint images
  Nga paloma nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-06-2007, 09:06 PM