Cdo ti dhuroni personit te zemres kete Valentin?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1

  Cdo ti dhuroni personit te zemres kete Valentin?

  Receta Gatimi

  Vetem mos thoni qe se kam vendosur akoma


 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cdo ti dhuroni personit te zemres kete Valentin?

  Nje lule!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: Cdo ti dhuroni personit te zemres kete Valentin?

  Surprize

 4. #4

  Re: Cdo ti dhuroni personit te zemres kete Valentin?  Montimi i vidios eshte bere
  Vetėm Pėr Komshijen


  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T4X9HqsWgfk[/youtube]

  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qsB4C5C0NRI[/youtube]

  * * * * * *


 5. #5
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Cdo ti dhuroni personit te zemres kete Valentin?

  mendoj se po ta shkruaja ketu do ta lexonte,,,surprize..
  pas festes do ta shkruaj se cfare i kam dhuruar.
  gezuar te gjitheve

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Cdo ti dhuroni personit te zemres kete Valentin?

  Une veē dashuri do ti dhuroj * * ( nuk do harxhohem shume * )

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cdo ti dhuroni personit te zemres kete Valentin?

  Varet Mima, se po i dhurove shume dashuri, te dridhen leqet e kembeve!

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cdo ti dhuroni personit te zemres kete Valentin?

  _Jashte teme_

 9. #9

  Re: Cdo ti dhuroni personit te zemres kete Valentin?

  Sna tha ndonje cfar i dhuroi ose cfar mori

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cdo ti dhuroni personit te zemres kete Valentin?

  ate qe i kom dhuruar per dite (DASHURI)
  dhe po ate qe kam marre per dite (DASHURI)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 165
  Postimi i Fundit: 22-05-2013, 09:09 AM
 2. Idetė mė tė mira pėr Shėn Valentin
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 03:51 AM
 3. A ekziston menyra qe ti flas ne facebook personit/es qe nuk e kam shoke/shoqe?
  Nga LittleHack nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-11-2012, 06:24 PM
 4. Lojė-Bėni veprimet dhe gjeni emrin e personit qe adhuroni
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 14-03-2011, 09:32 AM
 5. Llogari per sms Falas (San Valentin Day)
  Nga Lirenti nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2007, 09:52 PM