A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 50
 1. #21
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  sme plas fare se ca thon te tjert per mu!!!!!UN JAM NE RREGULL PER VETE TE TJERT TE THONE CA TE DONE MU SMA NIN

 2. #22
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mbasi nuk kam deshir te merem me qeshtjen e dikujt tjeter nuk me pelqen kur dikush flet per mua .Por kujdesem qe te krijoj bindje te mir qe askush te MOS ket matrijal te flet diq kunder meje....

 3. #23
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  nuk mirrem me te tjeret une shiqoi punet e mija

 4. #24
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  per atoo se qka thone personat qe i duaa interesohemm...po per disa personaa qee nuk kam pasur kurr kontakt e parapelqejn te flasin per muaa...nuk lodhem faree...

 5. #25
  The King 10% Maska e RockStar
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  Nėn Hijen e Qerpikut Tėnd...!!!
  Postime
  20
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Nuk kame kohe te mirrem me fjalet e te tjereve. Dhe sme bejne pershtypje aspak se cfare thone.

 6. #26
  i/e rregjistruar 10% Maska e kaltrina1
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  11
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  te gjithve ju intereson po varet nga personi se si e interpreton vete,i neglizhon i perfill apo ben indeferentin ,kjo ngelet ne doren e te pergojuarit.

 7. #27
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Personalisht nuk me ka interesuar ndonjehere,megjithse te gjithe thelle ne vetevete do te donim qe kudo te linim gjurme e te mbaheshim mend per mire!

  Por jo te gjithe njerzit jane njesoj,dhe jo te gjithe i shohin drejte veprimet tona,megjithate,mendimi eshte i lire,kush ka kohe te merret me jeten e tjetrit le ta beje,

  por jam tip qe shoh vetem drejtimin tim,se cfare thuhet verdall,as me ka interesuar dhe as do te me interesoj ndonjehere!

 8. #28
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  as qe me behet vone se cfare mendojne ata... per jeten time vendos un

 9. #29
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Deri ne nje fare menyre! Dhe me shume tek njerezit me te afert!

 10. #30
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  2 shoqe qe kam njohur sivjet , me than qe pershtypja e par qe u kisha len un , ishte << mendjemadhja >> .....po tani qe te njohem me than , je shum ndryshe
  Me pak fjal , nuk me intereson fare se ca mund te mendojn njerzit qe me shohin se largu.......sepse e njoh veten

 11. #31
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  2 shoqe qe kam njohur sivjet , me than qe pershtypja e par qe u kisha len un , ishte << mendjemadhja >> .....po tani qe te njohem me than , je shum ndryshe
  Me pak fjal , nuk me intereson fare se ca mund te mendojn njerzit qe me shohin se largu.......sepse e njoh veten
  Edhe mua kete pershtypje me krijove heren e pare, por ne ndryshim nga ato shoqet e tua un e kame akoma ate mendim nuk e kame ndryshuar

 12. #32
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  e gjora un e gjoraaa
  si tja bej qe ti ndryshoj kti olsit kte mendim qe ka per mua.....bobo ....e di sa e vras mendjen apo jo


 13. #33
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Po qe se po e vret aqe shum mendjen lere se ndryshova mendim, se po me vjen keqe, nuk je mendjemadhe

 14. #34
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  uaa , e vras shum mendjen un
  sidomos per persona kaq te rendesishem si ty
  vertet smendon me ashtu ?? me ke heq nje goxha barr nga supet olsi.....wow...do fle rehat .....


 15. #35
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Keshtu si flet ti as qe nuk kame per te ndryshuar ndonjehere mendim, vetem atehere kur te ndryshosh ti

 16. #36
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  ja pergjigja ime
  ik tani se sdua ti kthej temat ne chit-chat

 17. #37
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Aspak s'me interesojn...Deri sa ata flasin per mua,,une jam e zene duke korrur sukseset e jetes sime

 18. #38
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  JO
  ashtu si edhe une nuk mundem te mendoj mire per dike ( mundet te jem gabim )
  ashtu edhe te tjere mundet te mendojn gabim per mua
  keshtu qe eshte llogjike te ndolli prandaj nuk me prish pun .Un per vete jam OK

 19. #39
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Asnjehere...Le te thone ca te duan,,une jetoj time dhe veproj ashtu sic e dua vete

 20. #40
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  edhe ndodh ,jo se i marr te mireqena ,por ka momente kur njeriu duhet te dije pershtypjet qe le tek te tjeret...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare mendojne meshkujt nderkohe qe bejne seks?
  Nga erinda nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 02:19 PM
 2. Qė tjerėt tė kenė mendim tė mirė pėr ty
  Nga landi i nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 12:54 PM
 3. Cfare mendojne meshkujt?
  Nga RAGAZZA nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 01:11 AM
 4. AMD humbi tė tjerėt fituan
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-10-2010, 11:52 AM
 5. GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.
  Nga carolina nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-11-2007, 11:36 PM