A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 50 prej 50
 1. #41
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Dikur jo....por duke qene se pa punesia ka kapur kulmin....dhe njerzit nuk kane me cfare te merren....kan filluar te me bezdisin paksa mendimet e pa drejta te tyre......

  por gjithsesi....cfare te bejme....si ndryshojme dot!....

 2. #42
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  nuk duhet marre mendoj vetem ne sensin negativ ,por nje opinion i nje kolegu p.sh ne pune per ju do ishte interesante ta dije ..

 3. #43
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Po ndonjeher po ndonjeher jo

 4. #44
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  me raste...jo gjithmone.

 5. #45
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  po me intereson, dhe zakonisht mendoj se qfar i shtyri te mendojn ashtu per mua.

 6. #46
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kom probleme tjera...

 7. #47
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  kom probleme tjera...
  Ok pra, shko zgjidh problemet mos posto ketu


  ne lidhje me temen, po

 8. #48
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e pata fjalen qe nuk m'intereson.

 9. #49
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Per ata qe kan mendim te mire per mua i falenderoj! ndersa per kta ziliqaret I don't Fkcing caree what they say !!!!! ^_____^

 10. #50
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  cdo dite e me shume behem me indiferent.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Cfare mendojne meshkujt nderkohe qe bejne seks?
  Nga erinda nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 02:19 PM
 2. Qė tjerėt tė kenė mendim tė mirė pėr ty
  Nga landi i nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 12:54 PM
 3. Cfare mendojne meshkujt?
  Nga RAGAZZA nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 01:11 AM
 4. AMD humbi tė tjerėt fituan
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-10-2010, 11:52 AM
 5. GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.
  Nga carolina nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-11-2007, 11:36 PM