A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 50
 1. #1

  A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  Receta Gatimi

  A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju ?!

  Thjeshte, a e lodhni koken kur degjoni se dikush flet keq per ju pa mare parasysh se ju njeh apo jo juve ....thjeshte disa njerez kane deshire te meren shume me koto gjera !

  Ju cfare mendoni ....jepni mendimet tuaja ?!

  Diskutime te kendsheme!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  varet se kush eshte psh: ne pune intersohem vetem se cfare menaxheret thone per punen se punetoret dihet vetem akohen dhe thashetheme gjithditen.
  ne jeten e perditshme nuk para e vras shume mendje vetem ne ndonje rast kur te acarojne keq

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  Varet nga personat dhe nga raporti qe kam me ta, por zakonisht nuk para interesohem shume, jemi njerez ndonjehere te nderlikuar shume dhe opinionet tona shume here mund te ndryshojne..... Te me duan apo urrejne, une po kjo qe jam ngel!!!

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  As nuk e ēaj koken fare le te thone ēa te duan ....siē thote shoqja me siper po ajo qe jam do jem *

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  Varet nga kush, secili nga ne ka disa persona ndaj te cileve jo vetem ju intereson se cthone por dhe jane te varur nga mendimi i tyre. Flas per familjen, nje shok apo shoqe e ngushte, punedhenesi dhe koleget, pasi shpesh edhe se nuk dua te dime se cthote bota reth e rotull jeta kushtezohet nga ata.
  Pa per te tjeret nuk me pelcet fare se cmund te thone.

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  Me intereson nga personat qe i dua e respektoj e qe ma thone ne sy ate cfare mendojne ne menyre qe te kem mundesi te rregulloj ate cfare ata i shqeteson.
  Ata qe flasin pas shpine gerr verr me te tjere, bahhhh......sdurohen e as nuk ja vlen ti mendosh se cfare mund te thone!

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  Gjithmone me intereson se cfare mendojne te tjeret per mua.

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  une mendoj se jemi te kushtezuar nga ambienti ku jetojm
  cič: jam me mendimin e emanus

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  emanus: po me s'bukuro pak edhe mu se kam ngel ( natyre)
  apo je me mendimin : natyre = veritą

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  emaus nuk i kam me syzet ne regull
  po e qesh me te miat me larte

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  as qe dua tja di fare se cfare thone te tjeret per mua ! per momentin nuk kam degjuar asnje fjale te keqe ! por edhe nese degjoj nuk e vras mendjen fare sepse e njoh veten time kush jame , familja e fisi gjthashtu keshtu qe " qente le te lehin , karvani te ece perpara " !

 12. #12
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  N`varet nga personat se qfar lidhje kam ?

  Po per te lirenti nuk interesona shum se veq loj esht

  Kaloni Mir

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga B|1n1
  N`varet nga personat se qfar lidhje kam ?

  Po per te lirenti nuk interesona shum se veq loj esht

  Kaloni Mir
  pyetja nuk eshte bere vetem per te LIRENTI por ne pergjithesi ne ambientin ku ju jetoni ! klm

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  ...deri para disa kohesh po, ndersa tani as qe me behet vone se cmendojne te cmendojne apo c'flasin te tjeret, madje e marr per konsiderate,sepse harxhojne kohen e tyre per te menduar apo folur per mua....thjeshte sme intereson me! keshtu duhet te veproja kohe me pare,sepse kam harxhuar shume nerva dhe kohe per te gjetur ne arsye pse ndodhte kur nuk kishte asnje shkak,nejse....kshu eshte kur te tjeret skane cte bejne e nuk shikojne punen e tyre. gjithsesi problemi tyre

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e michele
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Vendndodhja
  shume larg qe ketu, diku ne univers
  Postime
  52
  Reputacioni
  0

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  Mua me intereson te di se cflasin te tjeret per mua, ne kete menyre arrij te perzgjedh miqte e mi. Ne njefare menyre duhet te dish se flasin te tjeret, nuk duhet te jesh ne ajer, pastaj se sa i ve rendesi ketyre fjaleve eshte ceshtje me vete.

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  Realisht nganjhere dua te di se qfare mendon ai-ajo per mua..

  Edhe pse thashethemet nuk me interesojneė. Fundi i fundit une e di me mir se kush do tjeter se qfarė dhe kush jam.

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: A ju intereson se cfare mendojne te tjeret per ju?!

  emaus nuk mendoj se ja vlen te lodhesh trurin e te mendosh
  se cfar thon te tjeret per ty
  mos harrojm se esht pa punesi e madhe dhe disa njerez nuk kan
  cfar te bejn hahaha te pershendes

 18. #18
  Nganjeher me intereson e nganjeher hic ma mire se vec nervozohesh palidhje..se askush smendon mire per njeri tjetrin..

 19. #19
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  do ishte diēka e mire te mos e vrisnim mendjen se ēfare
  te tjeret thone per ne, por nuk duhet te harrojme qe ne
  bejme nje jete shoqerore, qe ēdo dite jemi te rrethuar
  nga njerez qe dashur padashur do ndikojne ne jeten
  tone, prandaj ne nje fare mase duhet te na interesoje.
  te pakten keshtu mendoj une........

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bessa
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  68
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  E kam nje person qe ndikon shume ne mua,shpesh ka ndikuar ne vendimet me te medha qe kam bere ne jete (ndikon per te mire)dhe mendimi i tij me intereson shum shume,mendimet e te tjereve i ndegjoj i mendoj por prap veproj me koken time

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cfare mendojne meshkujt nderkohe qe bejne seks?
  Nga erinda nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 02:19 PM
 2. Qė tjerėt tė kenė mendim tė mirė pėr ty
  Nga landi i nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 12:54 PM
 3. Cfare mendojne meshkujt?
  Nga RAGAZZA nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-12-2011, 01:11 AM
 4. AMD humbi tė tjerėt fituan
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-10-2010, 11:52 AM
 5. GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.
  Nga carolina nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-11-2007, 11:36 PM