Receta Gatimi

Si ju duket Hapja e Re per Portalin?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Si ju duket Hapja e Re per Portalin?

  Eshte vendosur nje Hapje e re per Portalin, me fryme patriotike.

  si mendoni :?:

  a po ju pelqen?!?

  :roll:

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si ju duket Hapja e Re per Portalin?

  Shkelqyeshem :wink:

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  16

  Re: Si ju duket Hapja e Re per Portalin?

  e mrekullueshme!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erumahtar
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Athinė
  Postime
  29
  Reputacioni
  0

  Re: Si ju duket Hapja e Re per Portalin?

  mua nuk me pelqen edhe aq :?

 5. #5
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Si ju duket Hapja e Re per Portalin?

  Mir :wink:

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: Si ju duket Hapja e Re per Portalin?

  Per mua jeni artista :)

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si ju duket Hapja e Re per Portalin?

  Hyrja e portalit ndryshoi perseri :)

  Besoj se mundesh akoma me mire, nuk e ke shkrire gjithe talentin tend :wink:

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si ju duket Hapja e Re per Portalin?

  me e bukur ishte ajo me shqiponjen po edhe nuk eshte keq

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Hapja e portave, permbytet Mali i Zi
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-01-2010, 01:37 PM
 2. Berisha: Hapja e kutive, kėrkesė absurde
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-10-2009, 07:00 PM
 3. Hyrje e re pėr Portalin
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-07-2007, 02:09 PM
 4. [TUT] Si tė Instalojmė portalin PHPNUKE
  Nga Lirenti nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-06-2007, 09:51 PM
 5. Prezantojm Portalin
  Nga Lirenti nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2006, 12:39 AM