Receta Gatimi

Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in

  Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in e krijuar per Lirenti.com ?

  Instalo Toolbarin Lirenti.com

  Jua rekomandojė tė gjithė anėtarėve ta instalojnė, ėshtė shumė komodė nė shfletimin e forumit, falas, dhe do tė shtohen shpejt opsione tė reja.


  Pėrmban motorrė kėrkimi tė forumit dhe ne google.com
  Identifikim direkt tė Anėtarėve
  Link pėr rregjistrimin
  Paneli i Anėtarit

  Udhėzimet e Pėrdorimit pėr forumin
  Kontaktoni me bordin

  Menu me Shqypin e Ditės
  Menu pėr Sms-tė Falas
  Menu pėr Sallėn e Lojrave
  Menu Argėtimi

  Hapesira Pa dogana:
  Chit-Chat , Thashetheme, Zone Kuqe

  Muzike 24 Orė, radiot me te zgjedhura nė gjuhėn Shqip dhe ato mė tė dėgjuarat nė zonėn ku banoni.

  Toolbar ėshtė falas dhe shtohet nė pjesen e siperme tė shfletuesit tuaj:
  Ne versioni per Internet Explorer v.7 & v.8 dhe per Firefox v.2 & v.3

  Instalo Toolbarin Lirenti.com

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Cuore RossoNero
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  49
  Reputacioni
  0

  :arrow:

  Nga ana praktike, eshte shume i mire pasi te ndihmon ne lundrimin e faqes.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e ConNexX
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  48
  Reputacioni
  0

  Re: Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in

  shume i mire eshte, pa asnje vrejtje per momentin
  suksese!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e anakonda
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  138
  Reputacioni
  0

  Re: Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in

  sapo e instalove, shume i mire dhe suksese!

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in

  eshte e nevojshme

 6. #6
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in

  Toolbari Lirenti.com ėshtė Azhornuar me funksionet e forumit tė ri...

  Uroj tė gjitheve ta Instaloni sa mė parė... ndihmon shume nė shfletimin e faqeve, teper praktik dhe me shumė funksione.

  Sė shpejti do te shtohen dhe akoma me shume faqe.


  Gjithė tė mirat

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in

  Edhe une jua sugjeroj, eshte shume shume praktik, e keni ne ditaren dialoguese lart (personalisht e vendos gjithmone lart) dhe mund te shkoni ne te gjitha kategorite qe deshironi ne forum, pa qene nevoja te kerkoni ne forum dhe te hapni Lirentin nga e para.

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in

  Une nuk kam te instaluar asnje toolbar! Nuk kam pasur asnjehere dhe nuk do doja te kisha ndonjehere!
  Por ky??!!!!! Me i bukuri qe kam pare ndonjehere! Motori i kerkimit eshte absolut! Te gjithe butonat te ndihmojne ne shfletimin e forumit ne menyre teper praktike dhe te thjeshte! Radio, nje tjeter gjetje e papare! Pa nderhyre fare ne shpejtesine e internetit! Shume kanale radio te cilesise absolute dhe me muzike te fundit dhe te vjeter sipas preferencave!
  Me kete toolbar jam teper i kenaqur!

 9. #9
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Re: Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in

  e instalova dhe une. eshte shum fantastik.


 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30

  Re: Ēfarė mendoni pėr Toolbar-in

  Shume i mre dhe une e intalova fantastik fare eshte toolbari i pare qe kam instaluar faliminderit. 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e besimb8
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  31
  Reputacioni
  0
  shume i mire, faleminderit

 12. #12
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Sic e kam thene dhe me siper Toolbari mua personalisht me pelqen dhe e kam instaluar sepse me sherben dhe me ndihmon per disa gjera,por do ju lutesha shume dhe si nje kerkese me shume ,a mund te fusni dhe stacionin Top Albania Radion tek radio,gjithmone nese kjo eshte mundur,ose a ka ndonje menyre se si munesh ta instalosh kete stacione rodio-je ne kete toolabar gjithmone flas.
  Faliminderit.

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Toolbari eshte azhornuar me te rejat e fundit si dhe me TopAlbania Radio si te preferuar.

  Mund te shtosh radion qe deshiron po te klikoni mbi displayin e radios, dhe duke vendosur emrin dhe Adresen e degjimit te radios.

  Gjithe te mirat

 14. #14
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Qekan shtuar disa mundesi shume interesante.
  Faliminderit.

 15. #15
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Programe Doni te keni nje ToolBar?

  Tung Lirenti.com edhe ju tjeret(te gjith anteret)
  Ne qoft se ju deshironi te keni nje toolbar tuajin personal ose per firmen tuaj p.sh. lirenti.com un do tua krijoj nje falas.
  Ky esht toolbari im qe e kam krijuar
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 06-05-2009 mė 06:40 PM. Arsyeja: link nuk dime ēfare permban

 16. #16
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  qenka i mir fare...paska dhe radio...e kam marr dhe njeher tjeter,por nk e di pse nk e kam me.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare po mendoni tani?
  Nga Nerti nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 325
  Postimi i Fundit: 06-12-2014, 10:46 PM
 2. Ēfare mendoni per stilin EMO?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 04-07-2013, 12:39 PM
 3. Cfare mendoni kur dy fe "behen" bashke?
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-01-2013, 05:46 PM
 4. Cfare mendoni per personat paranoik ?
  Nga Irma77 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-05-2012, 01:42 PM
 5. Ēfare mendoni per Wikileaks?
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 08-12-2010, 06:51 PM

Etiketat pėr kėtė Temė