Foto nga qyteti ku jetojme!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 32
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Foto nga qyteti ku jetojme!

  Receta Gatimi

  Do ishte interesante te vendosni foto nga qyteti qe banoni.


  ja disa nga Qyteti ku une banoj,

  dhe ca te tjera qe kam bere me celular do ti postoj sapo ti shkarkoj

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!

  ky eshte qyteti ku jetoj un jan te marra nga interneti sepse nuk kam bere akoma me aparatin tim


 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!

  ketu eshte Detroit jetova vetem 2 muaj
  gradacelat jane te detroi-tit kurse ajo pjesa tjeter matan lumit eshte Kanadaja


 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!

  Keto jane ca foto nga telefoni nga vendi ku punoj. kam hip ne kulle qe i kam bere.
  qyteti gjithmon firence i italis. 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!

  [align=center]
  SORRY POR VETEM KETO GJETA NE INTERNET...SYNDAGMA PARLAMENTI

  STADIUMI OLIMPIK KALIMARMARO

  HILTON

  AKROPOLI

  ATHENS-HERODES-ATTICUS

  HILTON

  KISHA KAPNIKAREAS

  LIKAVITOS

  UNIVERSITETI
  [/align]

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!

  LYON

  [img=:15ioejv9]

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!

  Keto jane disa nga fotot e bera ne qytetin e lyonit per festen e dritave e cila behet cdo vite ne muajin dhjetor. Ne kete feste vijne nga e gjithe franca sepse eshte feste e cila organizohet vetem ne lyon
 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!

  Ja ca foto nga qyteti qe jetoj
  kuptohet nuk i kam bere vete


 9. #9
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!

  ja dhe disa foto nga vendi im

  TIRANA 10. #10
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

  Foto nga qyteti ku jetojme!

  Ja dhe disa nga mua
 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!

  foto nga festa e dritave te 2008 LYON

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!
 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!


 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!


 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!


 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!


 17. #17
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Foto nga qyteti ku jetojme!

  shum te bukura keto fotot me dritat.

 18. #18
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Ferizaj

  Kete foto e kam bere vet

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e mekaniku
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Venezia(ITALI)
  Postime
  64
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Foto nga Venezia

  Foto nga qyteti i Venezia ku jetoj dhe punoj.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e mekaniku
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Venezia(ITALI)
  Postime
  64
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Foto nga Venezia

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mekaniku Lexo postimin
  Foto nga qyteti i Venezia ku jetoj dhe punoj.
  Ja edhe disa foto te tjera.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. E duam atdheun, por jo tė jetojmė nė tė. Pse?
  Nga Enkelejda_24 nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 03-02-2013, 09:53 PM
 2. Peshku, ushqimi qė na bėn tė jetojmė 100 vjeē
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 10-08-2012, 11:45 PM
 3. Bukuritė e botės ku jetojmė
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-12-2011, 09:53 PM
 4. si te jetojme deri ne 100 vjet
  Nga kuklla nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-01-2009, 04:09 PM
 5. Disa foto nga qyteti Milanos
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2008, 08:08 PM