Receta Gatimi

Vjedhja e kenges se sonit ne eurovizion


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Vjedhja e kenges se sonit ne eurovizion

  per mua ky ishte nje akt shume i shemtuar,
  si mendoni ju te tjeret.

  shikojeni vete kete ne youtube:

  http://www.youtube.com/watch?v=mn0WAvFh9GQ

  [color=red][EDIT]- mund te shtypesh [img]http://www.lirenti.com/modules/Forums/bbcode_box/images/youtube.gif[/img] per te vendosur nje video nga youtube[/color]

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Re: Vjedhja e kenges se sonit ne eurovizion

  po e degjova qe po flitej qe ishte kopjuar kenga, nuk eshte gje e mire dhe pse shume nga kengetaret tani kopjojn pa mase :oops:

  kesaj radhe ndodhi te na kopjojn :wink:

  [color=red]kenga e plote e Sonit[/color]

  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AZFhfJn7E1I[/youtube]

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Vjedhja e kenges se sonit ne eurovizion

  hahah eshte e fort ne kane vjedh kong me shumece e ska thon kush cgjo tani qe na vodhen ne nje kenge ne po bejme namin

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  16

  Re: Vjedhja e kenges se sonit ne eurovizion

  S'eshte fare gje e mire, sidomos kur gjerat behen kastile! Dhe jo pa dashje!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Re: Vjedhja e kenges se sonit ne eurovizion

  puna eshte se mori pjes ne festival...

  lol ato qe vjedhin kengetaret tani sdalin nga makina,, hihihi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Votojeni Shqipėrine nė Eurovizion!
  Nga vaaldr1n nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-05-2012, 02:19 PM
 2. Vjedhja e te dhenave ne kompjuter windows xp
  Nga DON1980 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-11-2010, 09:42 PM
 3. Vjedhja ne shtepi, kapet 22-vjecarja.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-12-2009, 12:52 PM
 4. Fansat kritika klipit te Sonit
  Nga Coca-Cola nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2008, 02:16 PM