Receta Gatimi

Komente per forumin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Komente per forumin

  [color=orange]Me pelqen shume ky forumi juaj ! e vizitoj prej 2006 edhe kam nzierr konkluzionin ! jeni shume intel.. sidomos ALB-ANGEL ajo jep pergjigje shume me kuptime , per mendimin tim duhet te ket mbaruar universitetin pa tjeter[/color]

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Plumba per nder, vrasin motren me te dashurin

  [b]Vajza! Komentet per antaret, mund ti japesh ne ndonje teme te atij profili!

  Ke ndonje gje per te thene per kete ngjarje?[/b]

 3. #3
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Plumba per nder, vrasin motren me te dashurin

  [b]Sa serioz ky Admini[/b] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Plumba per nder, vrasin motren me te dashurin

  [b]Kshu kom qen qe i vogel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/b]

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  18

  Re: Plumba per nder, vrasin motren me te dashurin

  Alb_Angel paska nje fans....! :lol: :lol:

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Plumba per nder, vrasin motren me te dashurin

  [quote=nina\";p=\"28077][color=orange]Me pelqen shume ky forumi juaj ! e vizitoj prej 2006 edhe kam nzierr konkluzionin ! jeni shume intel.. sidomos ALB-ANGEL ajo jep pergjigje shume me kuptime , per mendimin tim duhet te ket mbaruar universitetin pa tjeter[/color][/quote]

  [i]Deshe gje autograf? [/i]

  [quote=Insomnia\";p=\"28194]
  Alb_Angel paska nje fans....! :lol: :lol:
  [/quote]

  O Zot shtoj!

 7. #7
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: Plumba per nder, vrasin motren me te dashurin

  [quote=daku323\";p=\"28177][b]Kshu kom qen qe i vogel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/b][/quote]

  [b]Thashethamaxhi dhe Llafazon[/b] :lol: :lol: :lol:

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Plumba per nder, vrasin motren me te dashurin

  Me *pelqen *shume *ky *forumi juaj *! e vizitoj prej 2006 edhe *kam *nzierr konkluzionin ! jeni shume intel.. *sidomos *ALB-ANGEL ajo jep pergjigje shume me kuptime , per mendimin tim duhet te ket mbaruar universitetin pa tjeter

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Komente per forumin

  lexoje mire msm. e pastaj shto, me duket nje kompliment apo jo?

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Komente per forumin

  per kete tem do thoja qe , fatkeqesia ndodh ne cdo vend te botes ! mua me trishton!

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Komente per forumin

  per kete tem do thoja qe , fatkeqesia ndodh ne cdo vend te botes ! mua me trishton!

  mos u trishto se eshte dhe Shen Valentini sot *:cekan: *:akullore:

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Komente per forumin

  A ,per kish te lacit *e kisha harru ket SHEN VALTNTININ per sot , po nuk jam edhe shume e trishtuar *, jam e shume e dashuruar , me jeten , hi *Reni! *come te la passi?
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 16-02-2009 mė 01:30 AM.

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Komente per forumin

  insoma si va avanti!!!

  po shen valentin duhet te kemi perdit! me jeten le te dashurohemi por freno te dashurohesh me veten, kjo e dyta cik problem ... kuptoje!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 16-02-2009 mė 01:28 AM.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Video qe nuk kerkojne komente
  Nga Arjol nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-02-2013, 02:15 PM
 2. Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 15-05-2012, 10:16 PM
 3. Hyn nė Gines, 389 mijė komente statusit nė Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-10-2011, 01:51 PM
 4. kerkese per forumin
  Nga Mentor_gv nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 08-02-2009, 12:23 PM
 5. Si tė pėrdorim forumin...
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-05-2007, 03:33 PM