C'do te benit nese dikush qe...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e aldy
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  in hell
  Postime
  9
  Reputacioni
  0

  C'do te benit nese dikush qe...

  Receta Gatimi

  C'do te benit nese dikush qe i besoni shume
  dhe e keni shume per zemer do tua punoje
  pas kraheve?!

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: C'do te benit nese dikush qe...

  hmm

  sikur te ndodhte kjo,,, e para sigurisht qe do ngelesha shume i zhgenjyer dhe ai sdo meritonte me asgje lloj respekti,
  nuk do te isha perpjekur per tu hakmarre, por nqs rasti do dilte nuk do e lija te shpetonte.

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e aldy
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  in hell
  Postime
  9
  Reputacioni
  0

  Re: C'do te benit nese dikush qe...

  Ne fakt mua keshtu ma kane bere para ca kohesh po ska gje
  se toka rrotullohet dhe gjithcka vjen ne doren e atyre qe e kane pesurar...
  Veq mos me ardhte ai rast....

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: C'do te benit nese dikush qe...

  nqs do mendimin tim, ti mos e mendo fare ... mos i jep rendesi,,,,
  keshtu ai fyhet vetevetiu
  dhe rasti heret a vone do dali dhe nqs ti nuk e kerkon....
  kalofsh mire dhe ske pse merzitesh

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e aldy
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  in hell
  Postime
  9
  Reputacioni
  0

  Re: C'do te benit nese dikush qe...

  As qe e vras mendjen po them se do me ngeli merak
  pa ja kthyer...flm

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: C'do te benit nese dikush qe...

  Aldy, eshte e veshtire dhe ndihesh shume keq kur dikush ta punon prapa kraheve,
  dhe aq me teper kur eshte dikush qe i ke besim.

  E di qe eshte e veshtire per tu bere keshilla ime, por mendoj qe te mos mundohesh te hakmerresh.
  Mundohu te mos i japesh shume rendesi asaj qe te ka bere, dhe te mos ta urresh, te gjithe njerez jemi
  dhe bejme gabime, dhe ndonjehere shume te medha dhe lendojme me dashje ose pa dashje.

  Besoj se do vije casti kur ai person do te marri mesimin e tij. Jeta eshte e madhe.
  Lerja Zotit ne dore qe te hakmerret, dhe mundohu te falesh. Eshte ilaci me i mire per zemren e njeriut.

  Pak te veshtira keto qe po them por jo te parealizueshme

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e aldy
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  in hell
  Postime
  9
  Reputacioni
  0

  Re: C'do te benit nese dikush qe...

  Ne fakt pak a shume keshtu kam vepruar po prap me vjen inat...
  Flm shume...

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: C'do te benit nese dikush qe...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  hmm

  sikur te ndodhte kjo,,, e para sigurisht qe do ngelesha shume i zhgenjyer dhe ai sdo meritonte me asgje lloj respekti,
  nuk do te isha perpjekur per tu hakmarre, por nqs rasti do dilte nuk do e lija te shpetonte.
  JAMP SHUME DAKORT ME MENDIMIN TEND

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: C'do te benit nese dikush qe...

  Veshtire me dhane keshilla ne keto raste...... Por duhet gjithmon me patur parasysh qe hakmarrja nuk te ben te ndjehesh me mire! Indiferenca eshte arma me e madhe, por gjithmon varet nga njerezit, dhe nga karakteri! TE uroj qe te kesh fuqi te falesh, se po nuk fale nuk jeton mire as ti vet! Gjith te mirat!

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: C'do te benit nese dikush qe...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX
  hmm

  sikur te ndodhte kjo,,, e para sigurisht qe do ngelesha shume i zhgenjyer dhe ai sdo meritonte me asgje lloj respekti,
  nuk do te isha perpjekur per tu hakmarre, por nqs rasti do dilte nuk do e lija te shpetonte.
  Bashkohem me mendimin e Renit!

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: C'do te benit nese dikush qe...

  Thjesht do te rrija indiferente, askush nuk meriton qe te harxhoj kohe dhe mendime pasi me ka bere dicka pas kraheve. Nuk do ta falja kurre, besimi fitohet per nje kohe shume te gjate dhe humbet ne pak sekonda.

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  e para nuk do ta respektoja me do te ndjehesha shum e zhgenjyer sdo ta konsideroja em njeri te dashur...........do te ndihesha shum keq

 13. #13
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Kjo gje me ka ndodhur vetem njehere, sepse qe atehere nuk i kam besuar me njeriu. Kusherira, qe e konsideroja dhe shoqen me te ngushte, filloi te ngacmonte djalin qe une doja dhe te krijonte nje lidhje me te. Nuk do ndihesha keq po ta kishte bere se ndiente per te, por u ndieva keq sepse ajo ishte thjesht nje lidhje e momentit per te. U tregova indiferente, nuk i bera dhe nuk i thashe gje. Kaloi shume kohe dhe ajo erdhi dhe me kerkoi falje. Sigurisht qe e fala, por akoma nuk i kemi rregulluar mire marredheniet tona.

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Asgje nuk do te beja,eshte dikush tjeter me i madhe se ne,Zoti qe i ve gjerat ne vendin e duhur,dhe kam shume besim tek ai,

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  do zgjenjeheshe po vetem kaq dhe vetem indiferentizem per te

 16. #16
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  te qendrosh indiferent eshte gjeja me e mire

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E veshtir te pranoshe se personi se ti shum ke pas besim te ka punu pas shpines,se di se cfar vendimi do merrja por do me vintet shum keq pse zgjodha un nje person till per mik-e

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Nje zhgenjim i papar. Do shkepusja cdo mardhenie me te , as qe diskutohet. Mirpo...problemi nuk qendron pikerisht tek fakti se cfar do besh....po se si ndjehesh....e mbi te gjitha , per murin qe do ngresh rreth vetes per tu mbrojtur edhe nga njerez te tjer.....gje qe esht shum...po shum e trishtueshme...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-01-2013, 08:08 PM
 2. nese do te me ndimjoj dikush
  Nga Kapsolli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-11-2012, 09:37 PM
 3. Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!
  Nga Altin111 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 09-08-2012, 10:46 PM
 4. C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?
  Nga daku323 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 10:12 PM
 5. Nese mundet dikush te me gjej serial cod
  Nga Kapsolli nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-05-2010, 12:58 PM