C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

  Receta Gatimi

  Shpertheni! Shfryni ketu mllefin (ata qe kane ose ata qe duan te kene)!!!

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

  Do e falenderoja...............!!!!!

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

  Qenkemi me nje mendim!
  Po sa shkurt i re mi goce! Po s'ma do mendja te jesh kaq moskokecarese! Je njesh!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

  Do gjuja nje tjeter!  Po vrasim mendjen pak pse ndodhi kjo e ku ishte gabimi!!Qajme pak fare
  Po pastaj me kohen harrohet cdo gje e fati te ndihmon e takon nje qe te meriton me verte!!

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

  Me mir shkurt se sa gjat, se po e fillova, ja numeroj tek e tek nje nga nje, dhe nuk mbaroj te shauri, pastaj........ Eleganca vleresohet apo jo?!

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

  E drejte! Trego veten se kush je!

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

  Nuk bene vaki nje gje e tille, ja di vlerat vetes

  Por nese ndodh, do hap krahun dhe me qendrimin tim do ti tregoj se cfare humbi

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

  kjo teme eshte diku por disi ndryshe dhe un kam dhene nje pergjigje atje por ketu do jap nje tjeter
  besoj se te gjith e keni degjuar kengen FALEMINDERIT nga ELITA 5 ne ate moment qe ajo vendos te largohet do ja vej ket kengen qe ta nigjoj mire

  isha nuk qe llo noi amerikone se duhet me ja perkthy

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

  Aha! Po nese ti ha nje shah mat ne kete rast? Sepse statistikat ne keto raste tregojne qe i humbet te dyja!

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

  Do i thosha mendoje mire

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e sir_tiger
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  EARTH
  Postime
  24
  Reputacioni
  0

  Re: C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

  e po e ndryshoj, po te me linte e dashura do gjeja nje tjeter, sdo kthehesha me ne shtepi

 12. #12

  Re: C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?


  No Comment

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: C'fare do te benit nese i/e dashur-i/a do tju linte?

  Do gjeja nje tjeter.................!

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ne fillim ndodhe se do merzitesha! por me kalimin e kohes do e kuptoja se nuk eka meritu ai dashurin time dhe do i thoj shko ne rr.s

 15. #15
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Nqs do kishte nje arsye te mire per te me lene, do i thoja "Pac fat"...

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  nese do e doja , normalee qe do me thyhej zemra , por nuk do e shprehja qe isha e lenduar, do i kerkoja nje shpjegim , dhe pastaj
  smbaroj dynjaja per djem

 17. #17
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  do ti kerkoja shpjegime dhe pastaj do i thoja ciao ciao

 18. #18
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  do te qaja me shekuj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. C'do te benit nese dikush qe...
  Nga aldy nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 15-10-2013, 12:51 AM
 2. C'do te benit ne nje dite me shi?
  Nga monellina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 274
  Postimi i Fundit: 25-09-2013, 11:28 PM
 3. C'fare do te benit po te beheshit milioner?
  Nga kuklla nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 01:13 AM
 4. Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-01-2013, 08:08 PM
 5. Cfar do benit nese i/e dashuri/a ndahet nga ju!!!
  Nga Altin111 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 65
  Postimi i Fundit: 09-08-2012, 10:46 PM