Receta Gatimi

CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 39 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 769
 1. #1
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  leket e forumit ti kam dhene shko bli dhe ti

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  Po mendoj se si Altini tregoj se me ka dhene lek mu

 3. #3
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  Per akullore do te jap leka te tjera

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  hahaha tani tani do me jap Altini lek dhe po mendoj se ishalla nuk ftohem tu hanger akullore

 5. #5
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  EMAUS ngateron lojrat me shkimet ne forum

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  Po mendoj sa e padrejte eshte kjo bote

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  un po menoj ca te pi na igjo qe te sherohem se kom zon krevatin

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  po me vjen keq per Poligrafiksin se qenka semure

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  Sapo u zgjova dhe jam shume e merzitur

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  jam duke i qare hallin EMAUS-it pse qenka e merzitur qe ne mengjes

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"3953
  jam duke i qare hallin EMAUS-it pse qenka e merzitur qe ne mengjes
  Rrofsh per inkurajimin por deri ne darke do me kaloje

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  puna eshte qe mos e kalosh diten e merzitur, si puna ime qe kom zon krevatin, gjith kjo dite e bukur jom edhe pushim nga puna smundem me dal
  po ti mos u merzit gjithcka do ndryshoje momente me te mira do te vijne

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  Nuk vjen ketej nga une te pime nga nje kafe dhe ti qajme hallin njeri-tjetrin

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  mire mi goce vij un pushim jom semure jom kaloj kohen me ty tu bo i dore thashetheme

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  Une tani jam ne pune, te shkuara Poligrafiks

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  shume faleminderit EMAUS un vazhdoj te rrine shtepi jam bere derr por te pakten duket sikur jam me mire

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  Te shkuara ketej verdalle do jem, po bej ndonje pune qe te mbaroj shpejt ...

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  te shkuara,
  po cfare ke s'besoj te jete grip.

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  jo mer burr u djersita ne pune dhe kur dola mbajta xhamat e makines haper me fry era edhe ja rezultati

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE

  Po degjoj ca kenge romantike ............

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 39 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare po beni ne keto momente 3
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 146
  Postimi i Fundit: 29-06-2013, 11:03 PM
 2. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 1570
  Postimi i Fundit: 13-02-2008, 11:52 PM
 3. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 26-06-2007, 10:22 AM
 4. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 28-05-2007, 04:34 PM
 5. CFARE PO BENI NE KETO MOMENTE
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 1570
  Postimi i Fundit: 01-01-1970, 01:00 AM