Receta Gatimi

Deshirat tuaja per ket vit te ri?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 23
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e cloclo
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Vendndodhja
  france
  Postime
  1
  Reputacioni
  0

  Deshirat tuaja per ket vit te ri?

  [/b][/u]po e nis me deshiren time pra:
  shpresoj qe ky vit te me sjelle qetesi shpirterore
  (e di qe nuk eshe ndonje deshire kushedi cfare por per mua ka shume rendesi )

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  interesante si teme

  per kete vit shpresoj te marr shpejt diplomen, se pa te ska pune......

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  Mire se erdhe cloclo!
  Urojme gjithashtu te te realizohet!

  Per te gjithe Uroj Shendet e Gezim ne Vitin e ri 2008!

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  [b][i]Vetem shendet,lumturi e pak qetesi per vitin 2008

  Te tjerat vijne e shkojne!

  Kam dhe nje deshire tjeter po ate e kam sekret! :P [/b][/i]

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  16

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  Kam shume deshira, por mbi te gjitha kerkoj vetem qe ky vit dhe shume vite te tjere te shkojn dhe ti kaloj ne harmoni, lumturi dhe sa me shume dashuri!!!! :D

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  16

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  deshira ime eshte te takoj babagjyshin e vitit te ri sepse sa here qe ka ardhurmire qe me ka prishe oxhakun ( oh harrova nuk kam fare oxhak ) por nuk me ka takuar :lol: :lol: :lol: :lol: ( shaka )

  deshira ime eshte te kete sa me shume paqe dhe dashuri midis njerezve . :)

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  Sa sentimentaliste ti mi goce! :lol: :lol:

  Varja mer dynjos, shiko hallin tat!

  Una du sa me shume shnet e pare, per mua and my family!

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e prosperpine
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Vendndodhja
  cyberspace
  Postime
  13
  Reputacioni
  0

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  une dua :? :? gjera me ngritje keshtu ne pergjithesi, ngritje ne dteyre, ngritje rroge, ngritje te ardhurash, te tjerat spo i permend :lol: :lol:

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  nje deshire tjeter eshte te blija ne aparat fotografik reflex :) 700$

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e prosperpine
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Vendndodhja
  cyberspace
  Postime
  13
  Reputacioni
  0

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  [quote=ReniX\";p=\"20507]nje deshire tjeter eshte te blija ne aparat fotografik reflex :) 700$[/quote]

  uiiii, une para ca kohesh rastisa ne nje pazar per canon eos 20d semi pro; 600$.
  nese do te isha futur ca me heret ne kete forum, do tia kishe care veshet cik me pak babagjyshit kete vit :D

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  Harmoni, dashuri , lumturi ....etj akoma me shume :D

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  16

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  Dua qe momentet e mrekullueshme qe po perjetoj.................... te mos ken mbarim.................!!!

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  Te iki ne Shqiperi!!

 14. #14
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  Po kjo eshte gje qe behet mi. Kerko ndonje gje te veshtire! :wink:

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  16

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  Po patjeter daku, 1 gje te veshtire qe kerkoj eshte............................. qe ti te mbledhesh ment...............! :lol: :lol: :lol:

 16. #16
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  [b]Kjo eshte e lehte i mbledh ai mend :D dhurata ime per vitin e ri eshte ta bej Ban nga forumi[/b] :lol: :lol: :lol:

 17. #17
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  [b]C'patet qe e bete SMod kte mer! Na fiku te gjitheve![/b]

  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 18. #18
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  [quote=daku323\";p=\"23158][b]C'patet qe e bete SMod kte mer! Na fiku te gjitheve![/b]

  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

  :lol: :lol: :lol: [b]Ty do te shuaj te parin[/b] :lol: :lol: :lol:

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  [color=darkblue]them te arrij te behem asistent manager aty ke puna :oops: [/color]

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  Re: deshirat tuaja per ket vit te ri?

  ishalla te realizohet polog. :)

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Testoni njohurite tuaja
  Nga labja nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 23-05-2012, 09:57 AM
 2. Pėrmirėsoni paragjykimet tuaja!
  Nga Arjol nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 11:11 AM
 3. 4 Programe per Sigurine e te dhenave tuaja!
  Nga ReniX nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-03-2011, 08:04 PM
 4. Ndėrtoni shtėpine e Endrrave tuaja
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-02-2011, 05:41 PM
 5. VIDEO TUAJA
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 25-09-2007, 09:40 PM