Receta Gatimi

[Kerkese]Logo urgjent


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Lirimi-Crack
  Anėtarėsimi
  Jan 2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  25
  Reputacioni
  0

  [Kerkese]Logo urgjent

  pershendetje antar tė forumit lirenti.com Po e postoj ket tem sepse me duhen 2 Logo pėr Forumin Tim nese kish pas mundesi mem ndihmu naj kush.
  logot duhet tė jen me dimenzion 620px X 169px dhe ti pershtatet forumit http://www.hacking-team.net.tc
  Ngjyra e Logos Sė Par:Ngjyr tė Kuqe Me Tė Zez
  Teksti Qė Duhet Tė Shkruhet Nė Logon e Par:WwW.HaCkInG-TeAm.NeT.Tc Dhe Pėrfundi Saj Kontakoni:lirimi-crack@hotmail.com teksti duhet tė jet me Ngjyr tė kaltėr
  Kurse Logo-Ja e dyt edhe kjo duhet te jet me dimenzion 620pz x 169px Ngjyra e Logo-s:Ngjyr e Kaltėr Nė logo duhet tė shkruhet Hacking-Team Nė Fund Tė Saj Hapesira Juaj Nė Internet dhe nė fung Regjistrohu me ngjyr ė kuqe
  me nevojiten se paku deri nė 2 dit ndihmomėni please

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Lirimi-Crack
  Anėtarėsimi
  Jan 2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  25
  Reputacioni
  0

  Re: [Kerkese]Logo urgjent

  a ka don me mi ba kush qeto logo apo jo tregoni bile ta di

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: [Kerkese]Logo urgjent

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Lirimi-Crack
  a ka don me mi ba kush qeto logo apo jo tregoni bile ta di

  Nuk ka logo urgjente ketu se nuk eshte spital, por ti po te ishe nga ata nuk beje logon e pare dhe zdukeshe dhe kujtohesh te vizitosh sa her ke nevoj per logo, duhet nje minimum postimesh.

  lexo rregullat Si te kerkojme nje logo me pare

  Gjithe te mirat

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Lirimi-Crack
  Anėtarėsimi
  Jan 2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  25
  Reputacioni
  0

  Re: [Kerkese]Logo urgjent

  o shoki po me vynen bre hajt ndihmomni dikush ska problem edhe postime do te bej vetem mi beni qato logo ju lutem please

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [Kerkese]Logo urgjent

  Ta bo shoku re lale! Vetem se logot urgjente jane me pagese! Se une po lej biznesin tim pergjysem qe te merrem me logot e tua!

  Sherbimi te kushton 50 Euro! Dhe cdo gje e ke gati ne 20 min!

  Po te interesoi, duku knej verdalle!

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Lirimi-Crack
  Anėtarėsimi
  Jan 2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  25
  Reputacioni
  0

  Re: [Kerkese]Logo urgjent

  per para valla nuk kam per veti nese mund dikush te me ndihmoj kshtu pa pare mir nese jo thuni smujm met mdihmu edhe u kry po e shef qe as lirenti.com nuk po me pergjigjet ne ket pytje

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: [Kerkese]Logo urgjent

  Limi, une i bej me lire se ky me lart.

  Dy do ti?

  7 euro njera, te dyja 14, po deshe kontakto. Falas nuk bej me.

  Gjithe te mirat.

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [Kerkese]Logo urgjent

  Pse na prish pazar ti me?

  Bo bo! Filloi ankandi ketu!


  A ke ndonje menje me e nez ate msn ti re, meqe ra fjala??

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e Lirimi-Crack
  Anėtarėsimi
  Jan 2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  25
  Reputacioni
  0

  Re: [Kerkese]Logo urgjent

  Nese doni me mi ba pa pare edhe qeto dy logo mir nese jo lene krejt

 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: [Kerkese]Logo urgjent

  Ja ku e ke shoku:  uroj te pelqej dhe ta mbash premtimin...

  gjithe te mirat

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: [Kerkese]Logo urgjent

  O shoku, ja ku e ke dhe tjetren


 12. #12
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18


  Qe edhe un nja te thjesht hehe !!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Urgjent strategjia pėr zhvillim ekonomik
  Nga Kliton nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 09:23 PM
 2. Kerkese per LOGO!
  Nga vigan nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 07-06-2007, 10:02 PM
 3. KERKESE
  Nga AMADEK nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-05-2007, 08:09 PM
 4. Kerkese...
  Nga Alb-Angel nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-04-2007, 07:43 PM