[FOTO] Shakira


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  [FOTO] Shakira

  Receta Gatimi


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: [FOTO] Shakira


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shakira koncert nė Tiranė?
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 09:34 PM
 2. Shakira planifikon turne ‘interaktiv’
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 07:32 PM
 3. Shakira themelon njė shkollė nė vendlindje
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-02-2009, 09:07 AM
 4. Shakira e re - Emri saj eshte Belinda
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 06:12 PM